blog-bg

1399/01/18

شروع نمایشگاه

1400/01/19

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره از 17 الی 19 فروردین 1398 در نمایشگاه بین المللی قاهره انجام خواهد شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره (ارائه محصول)

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره از 17 الی 19 فروردین 1398 در نمایشگاه بین المللی قاهره انجام خواهد شد.

نمایشگاه MEDICONEX یک رویداد کاملاً حرفه ای در زمینه دارویی و پزشکی، تحصیلی و فن آوری در هند و آفریقای جنوبی می باشد، که به اشتراک گذاری اطلاعات، ارتباطات جهت ایجاد فرصت های تجاری را برای شما فراهم می آورد.

Mediconex، تصمیم گیرندگان و حرفه ای ها در زمینه داروسازی را از نقاط مختلف جهان گرد خود جمع می کند و تجربیات پزشکی و دارویی بی نظیری را در اختیارشان قرار می دهد. هدف نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره، ایجاد پایگاه تخصصی و برجسته برای حرفه ای های قدرتمند سلامتی پزشکی و تصمیم گیرندگان در عرصه ی بازار پزشکی-داروئی می باشد.

برای بیش از هفت سال، نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره با اتحادیه هوشبری مصر و اتحادیه آزمایشگاه داروئی مصر همکاری نزدیک داشته است و نتایجشان در رویداد سالیانه ی Mediconex ارائه شده است.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره

چرا Mediconex؟

 • از آنجایی که Mediconex یکی از بزرگترین نمایشگاه های پزشکی در آفریقای شمالی و خاور میانه است و رقبای شما در بازار تجاری در این مکان گرد هم آمده اند به شما پیشنهاد می شود که این فرصت را از دست ندهید.
 • Mediconex پایگاهی است که حرفه ای های پزشکی و سلامتی را با یافته های جدید دانش و تکنولوژی پزشکی در یک جا جمع کرده است.
 • Mediconex، به بازار های محلی و بین المللی اتصال داشته و از نمایندگی های محلی گرفته تا بزرگترین شرکت های بین المللی را گرد خود جمع کرده است.
 • جمع آوری بازدید کنندگان مورد هدف در یک مکان.
 • ارائه محصولات و خدمات بصورت مستقیم، که می توانند به صورت مستقیم خرید و فروش شوند.

غرفه داران:

بیش از ١٤٠ غرفه دار محصولات خود را در Mediconex به نمایش می گذارند. در کنار اینها، هزاران نفر از حرفه ای های پزشکی در این نمایشگاه حاضر می شوند و پیشرفت ها و نوآوری های پزشکی و درمانی را به شما معرفی می کنند. بسیاری از انجمن های پزشکی و راهنماها، در این مکان حاضر شده و درباره موضوعات و عناوین مختلف پزشکی و درمانی برای شما بحث می کنند.
 • تجهیزات آزمایشگاهی
 • ابزارآلات تشخیص طبی
 • لوازم یکبار مصرف پزشکی
 • خدمات پزشکی
 • تجهیزات هوشبری و ICU
 • وسایل و تجهیزات الکتریکی-پزشکی و تکنولوژی پزشکی
 • وسایل و تجهیزات جراحی، اتاق عمل و بیمارستان
 • فیزیوتراپی و ارتوپدی
 • الیاف و منسوجات پزشکی

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی MEDICONEX با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره و رسیدن به اهداف تجهیزات آزمایشگاهی، ابزارآلات تشخیص طبی، لوازم یکبار مصرف پزشکی، تجهیزات هوشبری و ICU، وسایل و تجهیزات الکتریکی-پزشکی و تکنولوژی پزشکی، وسایل و تجهیزات جراحی، اتاق عمل و بیمارستان کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی MEDICONEX قاهره

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه MEDICONEX میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه MEDICONEX قاهره علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
حوزه:
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی قاهره

آدرس :