نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

خدمات برای رویداد

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد از تاریخ 11 تا 15 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد انجام شد.

ثبت نام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد (ارائه محصول)

غرفه سازی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد از تاریخ 11 تا 15 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد با تعداد 231 غرفه دار انجام شد.

نمایشگاه سراسری گردشگری و صنایع وابسته مشهد با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گشایش یافت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان اینکه نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مدت پنج روز ادامه دارد افزود: جشنواره غذا، آوا‌ها و نوا‌ها، جشنواره هفته فرهنگی خراسان رضوی، همایش بررسی راهکارها و فرصت های تمرکز زدایی سرمایه گذاری و سه کارگاه آموزشی از جمله برنامه های جانبی این دوره از نمایشگاه سراسری گردشگری و صنایع وابسته در مشهد است.

مکرمی فر گفت: هیات های نمایندگی، شرکت های گردشگری و خطوط پروازی کشور‌هایی از جمله ترکیه، استرالیا، چین، روسیه و ارمنستان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته حضور دارند.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد به عنوان پنجره صنعت گردشگری در کشور، یکی از رویدادهای مهم سفر، گردشگری، هتلداری، صنعت گردشگری رویداد ها، مسافرت تجارتی، شرکت های مسافرتی، تور و مناطق گردشگری است.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد توسط غرفه داران داخلی و خارجی برای معرفی و ترویج نوآوری های خود پشتیبانی می شود.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد که هر ساله در شهر مشهد برگزار می گردد بهترین مکان را برای سرمایه گذاران حوزه هتل داری و گردشگری ،صاحبان و سازندگان هتل ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها و تامین کنندگان فراهم می آورد تا به نمایش و ارائه آخرین وجدید ترین محصولات خود پرداخته فرصت های سودآوری را برای تجارت بیابند و به برقراری ارتباط با سهامداران اصلی این صنعت در منطقه بپردازند.

ثبت نام در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد (ارائه محصول)

گروه کالایی نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد 97:

  • هتلداری
  • هواپیمایی
  • آژانس‌های مسافرتی
  • دکوراسیون داخلی
  • توانمندی‌های شهرستان‌ها و استان‌ها در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری

غرفه سازی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

تقویم نمایشگاهی مشهد

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی