پیگیری دستاوردهای نمایشگاه بین المللیپیگیری دستاوردهای نمایشگاه بین المللی

تماس های برقرار شده با بازرگانان و مذاکرات مقدماتی در خلال نمایشگاه تنها گام نخستی است که برداشته شده است . پیگیری این تماس ها پس از بازگشت به کشور و  ارائه اطلاعات تکمیلی و مذاکرات مفصل بعدی می تواند مکمل فعالیت های نمایشگاهی باشد وثمر بخشی آنها را تضمین کند .در صورتی که صادرکنندگان شرکت کننده در نمایشگاه ، این تماس ها را پیگیری نکنند، نتیجه ای از مشارکت آنها در نمایشگاه بدست نخواهد آمد . بطور کلی هنگام مذاکره یا پیگیری آن باید به نکات خاصی توجه کرد .

ظرف مدت زمان معین اطلاعات تکمیلی باید در اختیار خریدار بالقوه گذارده شود و طولانی شدن این مدت ، اعتماد او را نسبت به صادرکننده سلب خواهد کرد.

مؤسسه شرکت کننده در نمایشگاه باید انواع بروشور ، کاتالوگ و نشریات تبلیغی را که برای معرفی کالاهای او موردنیاز است در غرفه خود داشته باشد به گونه ای که پیگیری ، مشتمل بر این قبیل فعالیت های ابتدایی نباشد .

خریدار بالقوه باید بلافاصله پس از اتمام نمایشگاه کتباً سفارش های خود را تأیید کرده باشد.

کارکنان غرفه یا نما یندگان شرکت ها باید آخرین اطلاعات را درباره شرایط حمل کالاهای عرضه شده داشته باشند .

هنگامی که نماینده یک شرکت (پس از برگزاری نمایشگاه) به کشور خود برمیگردد باید جزئیات دقیق درخواست های واصل را یادداشت کرده باشد ( طرح کلی درخواست ها بدون ذکر اطلاعات دقیق مفید نخواهد بود ) .

سفارش ها باید بطور رسمی از خریداران بالقوه دریافت شده باشند تا قابل پیگیری باشند.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 14 سال سابقه در امر برگزاری نمایشگاه بین المللی ، همایش ، طراحی و غرفه سازی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در تهران ، غرفه سازی در تبریز ، غرفه سازی در اصفهان ، غرفه سازی در شیراز ، غرفه سازی در مشهد و غرفه سازی در کیش با ما تماس بگیرید