شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

8000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی که چندین دهه از برگزاری آن می گذرد پتانسیل تجاری در خاورمیانه را برای متخصصان گردشگری ورودی و خروجی باز می کند. مقاصد گردشگری از سراسر جهان بار دیگر در این نمایشگاه در دبی گرد هم می آیند تا برند خود را در این نمایشگاه همراه با بزرگترین نام ها در حوزه اقامت و مهمان سراها، مقاصد و جاذبه های گردشگری مشهور، ارائه دهندگان خدمات مسافرتی و خطوط هوایی به نمایش بگذارند. این رویداد و نمایشگاه طیف وسیعی از بخش‌ ها را پوشش می‌دهد و توسط شخصیت‌ های با نفوذ و متخصص در صنعت سفر و گردشگری و توریسم هدایت می‌شود، که یک ویژگی ارزشمند به حساب می آید. سمینارهایی در سراسر نمایشگاه با حضور سخنرانان مختلف و چهره‌های تأثیرگذار که آخرین و جدیدترین بینش‌ ها و گرایش‌ ها در حوزه گردشگری و توریسم را پوشش می‌دهند برگزار می‌شود.

باشگاه خریداران نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم  یک انجمن منحصر به فرد برای تصمیم گیرندگان ارشد صنعت گردشگری با مسئولیت خرید مستقیم از جمله اپراتورهای تور، آژانس های مسافرتی، عمده فروشان و سازمان دهندگان سفر خصوصی فراهم می کند، که با این برنامه سرعت خریداران افزایش می یابد و این به جهت ایجاد فرصت برای غرفه داران طراحی شده است. می توان از نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های گردشگری و توریستی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته گردشگری و توریستی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد گردشگری و توریستی جهان است. همچنین نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی گردشگری و توریستی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای گردشگری و توریستی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات گردشگری و توریستی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت گردشگری و توریستی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است.  چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن گردشگری و توریستی دبی در این نمایشگاه است انجمن گردشگری و توریستی دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه گردشگری و توریستی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات گردشگری و توریستی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار گردشگری و توریستی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/04/20الی1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/23الی1402/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/08/16الی1403/08/18

مشاهده جزئیات

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/12/26الی1402/12/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/09/25الی1402/09/27

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی گردشگری و‌ صنعت توریسم دبی برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.