نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

1402/12/11

شروع نمایشگاه

1402/12/13

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

243 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی خودرو (AUTOSHOW) اربیل عراق مرکز نمایشگاهی اربیل

نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل عراق از 10 الی 13 اسفندماه 1402 در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

نمایشگاه های اربیل عراق یک فرصت خوب و مناسب برای حضور کسب و کار و شرکت شما و ارائه محصولات و خدمات شرکت شما در اربیل عراق است. با توجه به فرصت ارتباط مستقیم بین تامین کننده و خریدار در نمایشگاه های تجاری و بازار بزرگ عراق و ارتباط تجاری مناسب بین دو کشور هرگز فرصت حضور در نمایشگاه های اربیل را در صورت علاقمندی به بازاریابی و فروش بین المللی از دست ندهید.

نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد خودرو عراق است. نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد خودرو و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده خودرو با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای خودرو است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات خودرو می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اربیل با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اربیل از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اربیل نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن خودرو اربیل در این نمایشگاه است انجمن خودرو اربیل چندین سال است که در اربیل فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه خودرو اربیل است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات خودرو آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار خودرو را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل

می توان از نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های خودرو در عراق نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه خودرو است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل گردآوری تولید کنندگان و تجهیزات برای انواع مختلف خودرو است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل  

 • خودروسازان/ فروشندگان خودرو
 • خودروهای تجاری سبک و سنگین
 • وسایل نقلیه ورزشی
 • تجمل گرایی و سبک زندگی
 • SUPERCARS عجیب و غریب
 • قطعات و اجزای خودرو
 • لوازم جانبی
 • نگهداری و تعمیر
 • روغن ها و روان کننده ها
 • بازاریابی دیجیتال و خدمات آنلاین
 • CLASSIC ZONE
 • سوخت / سیستم درایو جایگزین

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی خودرو اربیل علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1403/09/20الی1403/09/22

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی اربیل

آدرس :