نمایشگاه بین المللی زیبایی، آرایشی، بهداشتینمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

1403/03/16

شروع نمایشگاه

1403/03/18

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند- دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan از 16 لغایت 18 خرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی دهلی نو برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan از 16 لغایت 18 خرداد 1403، در نمایشگاه بین المللی دهلی نو انجام خواهد شد. Beauty & Spa Expo بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌ المللی زیبایی در هند است که از قدیمی ترین نمایشگاه تجاری زیبایی کسب و کار پیشرو است که به عنوان بهترین پلتفرم منبع یابی هند برای متخصصان و توزیع کنندگان هند برای واردات، توزیع و به روز رسانی با جدیدترین محصولات، گرایش ها و فناوری ها در هند شناخته می شود.

نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو تعداد زیادی از غرفه داران، بازدید کنندگان و خریداران را به خود جذب کرده است و این رویداد را سال به سال به یک محل ملاقات تجاری بین المللی تبدیل کرده است. Beauty Pack نمایشی متمرکز بر بسته‌بندی زیبایی است. برچسب خصوصی روی محصولات زیبایی بخش دیگری است که باعث می‌شود برندها به این قرارداد عمل کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو شرکت کرد؟

اگر دنبال بستری برای ملاقات و تعامل با تصمیم گیرندگان و شرکای احتمالی هستید یا به دنبال پلتفرمی برای یادگیری و گسترش بازار زیبایی، هند هستید ،Beauty & Spa Expo یک رویداد بین‌المللی است که تجار و خریداران از هند و صنعت زیبایی بین‌المللی را تحت یک پلتفرم گرد هم می‌آورد. این ابزار قدرتمندی است که به شما و شرکت شما کمک می‌کند تا از رسانه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی دیده شوید و تجارت را از سوی معامله‌گران و خریداران با کیفیت بالا از همه کانال‌های توزیع مختلف جذب کنید.

نمایشگاه تجاری به بخش های مختلف صنعت زیبایی شامل محصولات مراقبت از پوست و مو، لوازم آرایشی و مراقبت شخصی، مبلمان و تجهیزات سالن و اسپا، دستگاه های کلینیک پوست، محصولات اسپا و خرده فروشی، مواد تشکیل دهنده آرایشی، عطر، بسته بندی لوازم آرایشی اختصاص دارد.

 • مهمترین رویداد تجارت زیبایی B2B در هند : Beauty & Spa Expo یک مقصد برای ملاقات و تعامل با متخصصان بازار زیبایی هند فراهم می کند.
 • با شرکای تجاری جدید و کانال های توزیع آشنا شوید : پلتفرم Beauty & Spa Expo فرصت‌ هایی را برای شما فراهم می‌کند تا با توزیع‌ کنندگان مناسب ملاقات کنید که نه تنها به رشد شما کمک می‌کنند، بلکه به ورود شما به بازار زیبایی هند از طریق اتحادهای استراتژیک جهانی کمک می‌کنند .
 • وارد بازار جدید و در حال گسترش هند شوید : بازارهای جدیدتر را از طریق تعامل با خریداران و نمایندگان باکیفیت کاوش کنید.
 • دیدار با خریداران بالقوه و متمرکز و جمع آوری سرنخ ها : در نمایشگاه از طریق جلسات از پیش تعیین شده ما با خریداران منتخب. پلتفرم برای تعامل با بیش از 5000 معامله‌گر و خریدار مورد انتظار، ایجاد سرنخ‌ های جدید و تشکیل اتحاد های سودمند که به گسترش شما در بازار زیبایی هند کمک می‌ کند.
 • آگاهی و دیده شدن برند خود را افزایش دهید : نمایشگاه بین المللی زیبایی و اسپا هند یک نمایشگاه تجاری عالی برای ملاقات با بازدیدکنندگان تجاری با کیفیت است. این نمایشگاه برند شما را در معرض دید و توجه قرار می دهد.
 • نشان دادن آخرین محصول و فناوری : در این پلتفرم برای نمایش زنده محصولات و نوآوری های خود به بازار هدف، جدیدترین محصولات و تخصص خود را برای خریداران بالقوه بازاریابی کنید.
 • روند ها و صنعت هند را درک کنید : بحث و گفتگو با مشتریان جدید و موجود در مورد نیازها و شکاف‌ های فعلی صنعت، فرصت‌ های تجاری گسترده‌ تری را برای رشد شما باز می‌ کند.
 • تحلیل بازار را دریافت کنید : Beauty & Spa Expo بستری را برای تجزیه و تحلیل بازار یک مرحله ای ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا استراتژی های دقیق تری را برای ورود و گسترش ایجاد کنید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو بازدید کرد؟

محصولات و خدمات جدید را از سراسر جهان تهیه کنید : Beauty & Spa Expo تنها نمایشگاهی است که بازدید کنندگان می‌توانند محصولات/نوآوری‌ های جدیدی را که تولید کنندگان داخلی و خارجی در صنعت زیبایی عرضه می‌ کنند، مشاهده کنند.

منبع یابی برندهای بین المللی: نمایشگاه زیبایی و اسپا دارای بزرگترین غرفه‌ های خارجی در تمام بخش‌ های صنعت زیبایی است که فرصتی عالی را برای بازدید کنندگان در هند فراهم می‌ کند که مستقیماً با متخصصان و غرفه داران ملاقات کنید.

منبع توزیع / مشارکت استراتژیک و اتحادهای تجاری : بازدید کنندگانی که به دنبال توزیع محصولات هندی و بین‌المللی هستند باید از نمایشگاه زیبایی هند بازدید کنند زیرا این نمایشگاه همه برندهای جهانی را که علاقه‌مند به عرضه محصولات خود در هند هستند گرد هم می‌آورد و مشتاقانه منتظر ملاقات و تجارت با توزیع‌کنندگان و واردکنندگان هندی هستند.

تنها در 2 روز با حداکثر تامین کنندگان ملاقات کنید : با بیش از 150 تامین کننده در 2 روز تعامل داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که بهترین معاملات را از بهترین بازیکنان در صنعت مربوطه دریافت می کنید و از ورودی های با کیفیت بالا با هزینه معقول اطمینان می دهید.

دانش فنی و خلاقانه خود را افزایش دهید : از طریق کارگاه ها، سمینار ها و کنفرانس ها توسط کارشناسان بین المللی با تجربه ، آموزش دیده و دانش کسب کنید. بینش های ارزشمندی را از یک برنامه بی رقیب یادگیری و آموزش به دست آورید.

بحث، مقایسه و ارزیابی محصول : Beauty & Spa Expo تضمین می‌ کند که بازدید کنندگان محصول و خدمات صحیح را برای کسب‌وکار خود از میان طیف‌ های نمایش داده شده از بیش از 100 غرفه‌دار هندی و خارجی انتخاب می‌ کنند.

محصولات جدید را کاوش و تجربه کنید : محصولات و خدمات جدیدی را که مخصوصاً برای شما ابداع شده است، تجربه کنید تا خط موجود خود را ارتقا دهید و دسترسی خود را گسترش دهید و سودآوری خود را بهبود بخشید. آخرین راه حل ها، محصولات و خدمات نوظهور را در عمل مشاهده کنید.

تعامل و ملاقات با تامین کنندگان : به شما دانش عمیقی در مورد محصولات و خدمات می دهد که شما کمک می کند تا تجارت خود را احیا کنید.

به روز رسانی با روند بازار و فن آوری : در مورد آخرین روندها و پیشنهادات در صنعت بیاموزید و روندهای آینده بازار را پیش بینی کنید و با ارائه محصولات جدید که توسط ورودی های عرضه کننده رقابتی پشتیبانی می شود از رقبای خود جلوتر بمانید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو

 • محصولات سالن زیبایی
 • محصولات آرایشگاهی
 • محصولات ناخن، مراقبت از ناخن، ابزار و لوازم جانبی ناخن
 • محصولات اسپا
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • تجهیزات سالن و اسپا، مبلمان، لوازم جانبی و اثاثیه
 • ماشین آلات آرایشی و زیبایی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آرایشی و زیبایی هند دهلی نو و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش فناوری پردازش خوراکی، فناوری بسته‌ بندی خوراکی، فناوری نوشیدنی، مواد بسته‌ بندی، برچسب‌زنی، اتوماسیون، پردازش داده، فناوری کنترل حلقه باز و بسته، مواد عملیاتی، فناوری زیست محیطی، بیوتکنولوژی کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه آرایشی و زیبایی دهلی نو میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه آرایشی و زیبایی هند علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی (Beautyworld) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/08/07   الی   1403/08/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین ( CIBE ) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی سلامت و زیبایی ( CIBE ) شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1403/08/17   الی   1403/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی زیبایی، آرایشی، بهداشتی

نمایشگاه بین المللی زیبایی هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/04/13   الی   1403/04/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی زیبایی ( BEAUTY EXPO ) اربیل عراق مرکز نمایشگاهی اربیل

مرکز نمایشگاهی اربیل

1403/09/24   الی   1403/09/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی زیبایی و آرایشی شانگهای چین

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

1403/03/02   الی   1403/03/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی زیبایی، آرایشی، بهداشتی

نمایشگاه بین المللی آرایشی بهداشتی آذربایجان باکو

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/08/11   الی   1403/08/14

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

آدرس :