1403/06/14

شروع نمایشگاه

1403/06/16

پایان نمایشگاه

300000 متر

فضای نمایشگاه

3800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین ( CIBE ) مرکز نمایشگاهی کانتون

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو  چین (CIBE) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد لوازم آرایشی و بهداشتی چین است. نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو  بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد لوازم آرایشی و بهداشتی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده لوازم آرایشی و بهداشتی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای لوازم آرایشی و بهداشتی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی را می دهد.

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو یک نمایشگاه تجاری برای لوازم آرایشی و مواد بهداشتی خانگی است. خریداران و تامین کنندگان در این صنعت، در این رویداد گرد هم می آیند تا از ترندهای بازار، نوآوری های تکنولوژیکی، پیشرفت های علمی جدید و قوانین بین المللی جدید مطلع شوند. بازدیدکنندگان این فرصت را دارند که تماس های تجاری و فرصت هایی برای همکاری برقرار کنند.

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو  بستری را برای صنعت مراقبت شخصی جهانی فراهم می کند. این نمایشگاه به‌ عنوان یک رویداد محیط‌ زیست، به تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی خانگی و شخصی، تأمین‌کنندگان مواد، بسته‌بندی لوازم آرایشی، ماشین‌آلات و ارائه‌دهندگان آزمایش محصول از سرتاسر جهان، بستری با کیفیت برای تأمین مواد تشکیل‌دهنده، به دست آوردن بینش در مورد روندهای جهانی، کنفرانس‌ها و فعالیت‌ها ارائه می‌دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو  بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های گوانگژو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوازم آرایشی و بهداشتی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/12/15الی1402/12/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1402/08/08الی1402/08/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1402/08/16الی1402/08/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

مرکز نمایشگاهی اربیل

1402/09/23الی1402/09/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

1403/01/10الی1403/01/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی مشهد

1403/05/18الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین از تاریخ 14 الی 16 شهریور ماه 1403 در مرکز نمایشگاهی کانتون برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.