نمایشگاه مواد غذایی ترکیه و شرایط حضور در آن

نمایشگاه مواد غذایی ترکیه و شرایط حضور در آن

نمایشگاه مواد غذایی ترکیه (world food) که بزرگ‌ترین رویداد صنعت خوراکی و نوشیدنی در منطقه اوراسیا شناخته می‌شود، در تاریخ 13 الی 16 شهریور در مرکز نمایشگاهی TUYAP استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد از جمله مهم‌ترین گردهمایی‌های حوزه مواد غذایی در منطقه است که تولیدکنندگان و فعالان این حوزه از آخرین دستاوردها و محصولات […]

نمایشگاه مواد غذایی ترکیه (world food) که بزرگ‌ترین رویداد صنعت خوراکی و نوشیدنی در منطقه اوراسیا شناخته می‌شود، در تاریخ 13 الی 16 شهریور در مرکز نمایشگاهی TUYAP استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد از جمله مهم‌ترین گردهمایی‌های حوزه مواد غذایی در منطقه است که تولیدکنندگان و فعالان این حوزه از آخرین دستاوردها و محصولات خود رونمایی خواهند کرد. با توجه به بین‌المللی بودن بازار ترکیه و نقش این کشور در بازار جهانی مواد غذایی، تمامی فضای اختصاص‌یافته به این نمایشگاه، در کمتر از یک ماه رزرو شده و چنانچه به حضور و ررزو غرفه در نمایشگاه صنعت مواد غذایی استانبول علاقه‌مندید، باید در لیست انتظار باقی بمانید!

همچنین اطلاعات مربوط به ثبت نام تور نمایشگاه مواد غذایی ترکیه و شرایط بازدید از نمایشگاه نیز به زودی اعلام خواهد شد.

علاوه بر نمایشگاه مواد غذایی استانبول که استقبال کم‌نظیری از آن به عمل خواهد آمد، نمایشگاه های مواد غذایی دیگری نیز در دیگر کشورهای منطقه برگزار می‌شوند که در صفحه نمایشگاه های مواد غذایی داخلی و خارجی، اطلاعات و جزئیات مربوط به هریک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مقالات مرتبط

جزئیات نمایشگاه بین المللی خانه و آشپزخانه (لوازم خانگی) تهران

1403/03/06

مطالعه2 دقیقه

برگزاری نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران

1403/01/28

مطالعه2 دقیقه

حضور موفق در نمایشگاه با چند نکته ساده!

1402/03/22

مطالعه

دیدگاه خود را بنویسید