جزئیات نمایشگاه بین المللی خانه و آشپزخانه (لوازم خانگی) تهران

جزئیات نمایشگاه بین المللی خانه و آشپزخانه (لوازم خانگی) تهران

نمایشگاه بین المللی خانه و آشپزخانه تهران با موضوعیت ارائه آخرین دستاوردها در حوزه لوازم و تجهیزات خانگی و منزل در پیشرفته‌ترین مرکز نمایشگاهی خاورمیانه (شهر آفتاب) برگزار خواهد شد. این نمایشگاه متشکل از 6 بخش اصلی شامل لوازم خانه و آشپزخانه، الیاف و منسوجات خانگی، لوازم تزئینی و دکوری، لوازم سرمایشی و گرمایشی، مبلمان […]

نمایشگاه بین المللی خانه و آشپزخانه تهران با موضوعیت ارائه آخرین دستاوردها در حوزه لوازم و تجهیزات خانگی و منزل در پیشرفته‌ترین مرکز نمایشگاهی خاورمیانه (شهر آفتاب) برگزار خواهد شد. این نمایشگاه متشکل از 6 بخش اصلی شامل لوازم خانه و آشپزخانه، الیاف و منسوجات خانگی، لوازم تزئینی و دکوری، لوازم سرمایشی و گرمایشی، مبلمان و سرویس خواب و انواع کفپوش و دیوارپوش و پارکت خواهد بود. لازم به ذکر است که چندین بخش دیگر نیز در این نمایشگاه حضور دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحه نمایشگاه لوازم خانه و آشپزخانه تهران مراجعه کنید.

این رویداد با حمایت برخی انجمن و اتحادیه‌ها و همچنین شهرداری تهران در فضای 35 هزار مترمربعی برگزار می‌شود.

با توجه به تبلیغات گسترده این نمایشگاه در فضای رسانه‌ای و میدانی، پیش‌بینی می‌شود که استقبال از این دوره نمایشگاه بسیار وسیع و چشمگیر باشد.

تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌ها عبارت‌اند از:

  • بیش از 100 بیلبورد و استرابورد در سطح تهران
  • همکاری با رسانه‌های ملی
  • نشر در شبکه‌های اجتماعی تخصصی و عمومی برای جذب بازدیدکنندگان داخلی و خارجی
  • پوشش خبری گسترده حین برگزاری نمایشگاه
  • همکاری با رایزنان اقتصادی کشورهای منطقه
  • ارسال پیامک انبوه به متخصصان و دست‌اندرکاران این حوزه

علاقه‌مندان به ثبت نام و حضور در نمایشگاه لوازم خانه و آشپزخانه تهران (لوازم خانه و منزل) جهت ارائه محصولات و دستاوردهای خود، از طریق لینک ارائه‌شده اقدام به انجام پیش ‌ثبت نام کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار، ساعت برگزاری و زمان برگزاری با شماره 02174391100 تماس گرفته و یا به صفحه نمایشگاه خانه و آشپزخانه (لوازم خانگی) تهران مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

نمایشگاه مواد غذایی ترکیه و شرایط حضور در آن

1403/03/07

مطالعه2 دقیقه

برگزاری نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران

1403/01/28

مطالعه2 دقیقه

حضور موفق در نمایشگاه با چند نکته ساده!

1402/03/22

مطالعه

دیدگاه خود را بنویسید