شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

80000 متر

فضای نمایشگاه

800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کتاب ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی کتاب ترکیه استانبول (Tuyao Fair Center)

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی کتاب ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کتاب در ترکیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کتاب است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کتاب ترکیه است. همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کتاب و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کتاب با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کتاب است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کتاب می دهد.

نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول که سال هاست توسط انجمن ناشران ترکیه برگزار می شود، صدها نویسنده را با خوانندگان استانبول و شهرهای اطراف با مشارکت بیش از 1000 موسسه انتشاراتی و سازمان غیردولتی گرد هم می آورد. نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول که از اولین سال خود میزبان رویدادهای فرهنگی مختلف بوده است، امسال نیز، برای دیدار با خوانندگان استانبول در سال 2023 شمارش معکوس می کند.

بخش های مختلف نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول ترکیه:

  • کتاب ها
  • نشریات ادواری
  • انتشارات روزنامه و مجلات
  • شرکت های رسانه ای
  • سازمان های غیردولتی مرتبط با انتشارات

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول ترکیه شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار استانبول با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، استانبول از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کتاب استانبول در این نمایشگاه است انجمن کتاب استانبول چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول ترکیه بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کتاب استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کتاب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کتاب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آن ها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی کتاب ترکیه استانبول

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/06/03الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1402/05/19الی1402/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1401/08/18الی1401/08/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

1401/05/19الی1401/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/03/30الی1401/04/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/01/18الی1401/01/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی|نمایشگاه بین المللی صنعت دارو

نمایشگاه بین المللی شانگهای

1400/09/25الی1400/09/27

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی کتاب ترکیه استانبول (Tuyao Fair Center)

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.