نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکینمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

1403/07/23

شروع نمایشگاه

1404/07/25

پایان نمایشگاه

50000 متر

فضای نمایشگاه

850 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای چین مرکز نمایشگاهی شانگهای

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای چین از 22 الی 25 مهر 1402 در نمایشگاه بین المللی شانگهای برگزارخواهد شد.

 

می توان از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های دندانپزشکی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه دندانپزشکی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دندانپزشکی چین است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد دندانپزشکی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده دندانپزشکی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای دندانپزشکی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات دندانپزشکی می دهد.

DenTech China یک رویداد حرفه ای پیشرو در صنعت دندانپزشکی در چین است. DenTech چین به عنوان رویداد پیشگام در نوع خود در سال 1994 افتتاح شد، که با بیش از 20 سال تجربه در سازماندهی و کنفرانس ضروری برای دندانپزشکانی که به دنبال ادامه تحصیلات معتبر هستند و همچنین خریداران، بازرگانان و توزیع کنندگان بین المللی که به دنبال معامله و تجارت هستند، در حال فعالیت است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای محصولات و تجهیزات با کیفیت و مقرون به صرفه تولید شده در سراسر جهان را گردهم اورده است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شانگهای با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شانگهای از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شانگهای نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دندانپزشکی شانگهای در این نمایشگاه است انجمن دندانپزشکی شانگهای چندین سال است که در شانگهای فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه دندانپزشکی شانگهای است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دندانپزشکی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دندانپزشکی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و محصولات دندانپزشکی شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی (Sino-Dental) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/03/20   الی   1403/03/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی (GLOBAL HEALTH) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/11   الی   1403/07/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکی

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی (AEEDC) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/18   الی   1403/11/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی و مراقبت های بهداشتی (Arab Health) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/10   الی   1403/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، مهندسی پزشکی، محصولات و مواد مصرفی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/09/12   الی   1403/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکی

نمایشگاه بین المللی دندان پزشکی (EXPODENT) هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/10/02   الی   1403/10/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی تهران ایران (ایران هلث) مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/02/29   الی   1403/03/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی قدیم شانگهای

آدرس :