نمایشگاه بین المللی ارز دیجیتال، رمزارزها و اقتصاد دیجیتالنمایشگاه بین المللی صنعت ارز های دیجیتال

1404/02/30

شروع نمایشگاه

1404/02/31

پایان نمایشگاه

15000   متر

فضای نمایشگاه

80   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کریپتو و بلاکچین دبی امارات متحده عربی (CRYPTO DUBAI)

تاریخ برگزاری: 30 الی 31 اردیبهشت 1404

محل برگزاری: مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های دبی

ساعات بازدید: 10:00 الی 18:00

رزرو غرفه در نمایشگاه کریپتو و بلاکچین

تور بازدید از نمایشگاه کریپتو و بلاکچین

نمایشگاه کریپتو و بلاکچین دبی، بزرگترین نمایشگاه کریپتو در دبی با سرمایه گذاران و رهبران درجه یک در صنعت ارزهای دیجیتال برای شبکه سازی و کشف فرصت های تجاری جدید خواهد بود. برای تجارت و سرمایه گذاری و فرصت ایجاد شبکه با بهترین مشاغل ارزهای دیجیتال، فرصت حضور در این نمایشگاه را از دست ندهید تا درباره صنعت ارزهای دیجیتال، آلت کوین ها، بلاک چین و اجماع اطلاعات کسب کنید. در این رویداد برندهای پیشرو ارزهای دیجیتال با نمایش به هزاران معامله گر و سرمایه گذار، محصولات و خدمات ارز دیجیتال برتر خود را رونمایی می کنند.

این کنفرانس سخنرانی های کلیدی کارشناسان محلی و جهانی در زمینه های مالی و موارد دیگر را پوشش خواهد داد. در کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه کریپتو و بلاکچین دبی شرکت کنید و بینش‌های جدیدی در مورد ارزهای دیجیتال و پدیده گسترده بلاک چین کسب کنید.

چرا باید از این نمایشگاه بازدید کرد؟

اگر به آخرین دستاوردهای جهانی در حوزه کریپتو بلاکچین علاقمندید، توصیه می‌کنیم حضور در این نمایشگاه را از دست ندهید. با بازدید از نمایشگاه کریپتو و بلاکچین دبی و شرکت در سخنرانی‌های ارائه شده در این رویداد، اطلاعاتی به‌روز از این صنعت به دست می‌آورید که در روند رشد کاری شما موثر خواهد بود.

چرا باید در نمایشگاه بلاکچین و کریپتو دبی شرکت کرد؟

با رزرو غرفه در نمایشگاه بلاکچین و کریپتو دبی این فرصت را خواهید داشت تا خود خدمات و محصولات خود را به علاقه‌مندان این صنعت معرفی کنید و شرکای تجاری جدید در سرح بین‌المللی به دست آورید.

برخی از سخنرانان حاضر در نمایشگاه کریپتو و بلاکچین دبی

  • Jason leads
  • Myriam Ben Sayeh
  • Reece Merrick
  • Ahmed Elmetwally
  • Mario Nawfal
  • Tobias Bauer
  • Rudy Shoushany
  • Laura Kornelija

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه CRYPTO EXPO دبی

با غرفه سازی در نمایشگاه کریپتو و بلاکچین دبی می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما در تحقق خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و تور نمایشگاهی و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

آدرس : Sheikh Zayed Rd, Trade Centre, Trade Centre 2, Dubai, United Arab Emirates