نمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصینمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگنمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

16000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران

 

 

برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران به کمیته نمایشگاهی هر استان واگذار شده است ، برپایی نمایشگاه مزبور نیز با تصویب کمیته نمایشگاهی خراسان رضوی که در آن نمایندگان دستگاه های مختلف مرتبط با حوزه اقتصادی، اجتماعی و بازار عضو هستند، انجام شده می شود.

چرا باید در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران شرکت کرد ؟

بيش از يك دهه از برگزاري نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد در كشور مي گذرد و برپايي آن در مقاطع زماني خاص در سال به يك انتظار دائمي از سوي مردم تبديل شده است.نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد از بيشترين مراجع و مخاطب در ميان ساير انواع نمايشگاه برخوردار هست و تاكنون موفق شده است رضايت نسبي مخاطبان خود را كسب كند.

چرا باید از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران بازدید کرد ؟

بي ترديد مي توان نمايشگاه بهاره كالا در مشهد را يك جشنواره بزرگ فروش به شمار آورد كه تقريبا براساس برآورده هاي انجام گرفته 50 درصد از جمعيت اين كلانشهر از آن ديدن كرده و مايحتاج شب عيد خود را تامين نمودند.
عمده خريداران و بازديدكنندگان نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد از كيفيت كالا اظهار رضايت مي كردند و به نظر مي رسيد عمده مردم از خريد خود رضايت داشتند. كل كالاهاي عرضه شده در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد مايحتاج مردم در آستانه شب عيد مي باشد.

غرفه داران نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران

  • غرفه مواد غذایی
  • غرفه آجیل و خشکبار
  • غرفه شیرینی
  • غرفه تزئینات سفره هفت سین
  • غرفه گل و گیاه
  • غرفه پوشاک
  • غرفه کیف و کفش
  • غرفه لوازم خانگی و آشپزخانه

 اهداف نمایشگاه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد ایران

از اهداف این جشنواره تامین مایحتاج و نیاز عمومی شهروندان بدون واسطه، تامین نیاز کالاهای اساسی سبد خانوار، کمک به اقتصاد خانواده‌ها و حمایت از تولیدکنندگان داخلی است. در نمایشگاه بهاره مشهد انواع پوشاک، آجیل و خشکبار، لوازم آشپزخانه، کیف و کفش، شیرینی و شکلات، گوشت مرغ، تخم‌مرغ، برنج، موادشوینده و دیگر ملزومات مورد نیاز خانواده‌ها و ایام نوروز عرضه می‌شود.

در برپايي نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ( فروش بهاره ) مشهد، فروش كالا و حذف يا كاهش واسطه هاي غيرضروري هدف اصلي است و بر اين اساس كالا مستقيما از توليدكنندگان صنعتي يا صنفي يا مراكز پخش و توزيع به دست مصرف كننده مي رسد و هزينه هاي توزيع كالا كاهش يابد

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه فروش بهاره مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش بهاره میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین