شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع دستی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع دستی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنایع دستی ایران است.نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنایع دستی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنایع دستی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنایع دستی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع دستی می دهد.

صنایع دستی آینه فرهنگ، سنت و زیبایی‌شناسی در هر کشوری محسوب می‌شود و نقش زنان در این زمینه غیرقابل انکار است. صنایع دستی، فعالیت فرهنگی شناخته شده‌ای در سراسر جهان است و به عنوان مهارتی برای پیشرفت در بخش اقتصادی محسوب شده و زنان زیادی آن را پذیرفته و در این زمینه فعالیت دارند. به لحاظ پیشرفت اقتصادی، صنایع‌دستی در هر کشور بسیار مهم هستند و در سال‌های اخیر بازار صنایع دستی جهانی شده و پیشرفت‌های زیادی در این زمینه صورت گرفته است.

تزیین خانه با وسایل ساده و بطور کلی زندگی به سبک مدرن که سبک سادگی و کمینه گرایی است، در این دوره و زمان شاید بیشتر از هر سبک و روش دیگری بکار ما بیاید. زندگی شلوغ و پر مشغله شهری، دیگر جایی برای آرامش خاطر نمی گذارد، حتی زندگی روستایی نیز با افزایش جمعیت دیگر سادگی و ساکتی گذشته را ندارد، در چنین شرایطی تنها خانه آدمی است که می تواند او را از تمام مشکلات و دردسرهای بیرونی آزاد کرده و به او آرامشی لذت بخش عطا کند.

چرا باید در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز شرکت کنید؟

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع دستی شیراز در این نمایشگاه است انجمن صنایع دستی شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز بازدید کنید؟

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع دستی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع دستی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع دستی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز

 • غرفه چرم دوزی
 • غرفه  هنر کاربردی و تزئینی
 • غرفه پتینه
 • غرفه تابلوهای سه بعدی
 • غرفه آثار سفالی
 • غرفه سازی شده برای بخش قالیبافی
 • غرفه سازی شده برای بخش روبان دوزی
 • غرفه سفره آرایی
 • غرفه  انواع لوازم سین های سفره
 • غرفه انواع سفره های هفت سین
 • غرفه انواع گل
 • غرفه سازی شده برای بخش انواع گل آرایی
 • غرفه سازی شده برای بخش روش های مختلف تزئین منزل
 • غرفه سفال، سرامیک و چینی
 • غرفه دست بافته های سنتی و محصولات پارچه ای
 • غرفه محصولات چرمی – محصولات چوبی و حصیری
 • غرفه محصولات فلزی – میناکاری – فیروزه کوبی – محصولات استخوانی – محصولات مسی
 • غرفه آبگینه و آینه – تابلو و ساعت – محصولات سنگی – رودوزی های سنتی
 • غرفه دست سازه های هنری – چاپ های سنتی – کاشی کاری
 • غرفه سازی شده برای بخش پارچه – پرچم – ملزومات خیاطی
 • غرفه سازی شده برای بخش مجموعه صنایع دستی

ترغیب و تشویق بانوان هنرمند محله ، حمایت از تولیدات آنها، آشنائی عموم شهروندان با رشته های مختلف صنایع دستی و ایجاد همدلی و فضای رقابت بین بانوان هنرمند در سطح محله از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز است.

در نمایشگاه صنایع دستی شیراز تلاش شده است با هدف حمایت از تولیدات هنرمندان صنایع دستی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این نمایشگاه آثار برتر، با کیفیت و برجسته صنایع دستی استان‌های کشور در معرض دید علاقه‌مندان به صنایع دستی و هنرهای سنتی قرار گیرد.

آنچه مقولهٔ صنایع دستی را از هنر کاردستی متمایز می‌سازد، هدف از ساخته آنهاست.صنایع دستی لوازمی هستند که قرار است مورد استفاده قرار گرفته و کهنه، پوسیده و غیره شوند. مورد استفاده آن‌ها بیش از یک تزئین ساده‌است. صنایع دستی اغلب کارهای فرهنگی و رسومی تری تلقی می‌شوند زیرا به عنوان بخشی از ملزومات زندگی روزمره مطرح هستند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/11/10الی1402/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/07/04الی1402/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/07/04الی1402/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1400/08/13الی1400/08/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/06/14الی1402/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/03/16الی1402/03/18

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه سوغات، هدایا و هنر های دستی بانوان

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.