نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگینمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1402/12/21

شروع نمایشگاه

1402/12/23

پایان نمایشگاه

25000 متر

فضای نمایشگاه

400 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی نساجی پارچه و الیاف روسیه مسکو (INTERFABRIC) مرکز نمایشگاهی مسکو

زمان نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو از 21 الی 23 اسفند ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برقرار خواه بود.

می توان از نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پارچه و مواد نساجی در روسیه نام برد که شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مواد نساجی روسیه است. این نمایشگاه بزرگترین و پیشتازترین رویداد مواد نساجی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده مواد نساجی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مواد نساجی و پارچه است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پارچه و مواد نساجی مسکو در این نمایشگاه است انجمن پارچه و مواد نساجی مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

اهداف نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو

  • نمایش محصولات و خدمات: شرکت در نمایشگاه INTERFABRIC فرصتی است تا محصولات، خدمات و نوآوری‌های خود را به جمعیت گسترده‌ای از حضار و مشتریان پتانسیلی معرفی و به نمایش بگذارید.
  • ارتباطات تجاری: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای برقراری ارتباط با همکاران صنعتی، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، تجار و مشتریان است و می‌تواند به توسعه شبکه‌های تجاری و ایجاد فرصت‌های همکاری منجر شود.
  • آشنایی با رقبا و تحولات صنعتی: با شرکت در این نمایشگاه، شما می‌توانید از نزدیک با رقبا، روندها و تحولات جدید در صنعت نساجی و پوشاک آشنا شوید و از طریق مشاهده محصولات و خدمات آن‌ها ایده‌های جدیدی برای توسعه کسب و کار خود بدست آورید.
  • نمایش فناوری‌های جدید: این نمایشگاه فرصتی است تا با فناوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید در حوزه نساجی و پوشاک آشنا شوید و از آخرین دستاوردها و نوآوری‌ها در این صنعت باخبر شوید.
  • تبلیغ و ترویج: شرکت در نمایشگاه INTERFABRIC می‌تواند به تبلیغ و ترویج برند و شرکت شما کمک کند و باعث افزایش شناخته‌ای برای مشتریان پتانسیلی شود.
  • انجام معاملات: محیط نمایشگاه فرصتی است تا معاملات تجاری و قراردادهای خرید و فروش انجام شود و از طریق این فعالیت‌ها ارتباط با مشتریان و تجار جدید برقرار شود.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پارچه و مواد نساجی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پارچه و مواد نساجی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پارچه و مواد نساجی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پارچه و مواد نساجی می دهد.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو

نخ:

نخ شرکت های روسی و خارجی از الیاف طبیعی و مصنوعی برای تولید طیف وسیعی از محصولات بافتنی و قلاب بافی

پارچه های بافتنی:

طیف گسترده ای از لباس بافتنی برای تولید لباس بافتنی برش – از لباس زیر تا لباس بیرونی

پارچه های لباس:

پارچه برای تولید لباس، بلوز، دامن، شلوار، ژاکت، جلیقه، مانتو، ژاکت و سایر محصولات

لوازم جانبی، مواد تکمیل کننده، مغازه ملبوس فروشی:

دکمه های فن آوری و نوآورانه، زیپ، بست، چشمک، دکمه، پرچ و سایر لوازم جانبی

پارچه های هوشمند برای ورزش و سبک زندگی فعال:

پارچه ها و سیستم های مخصوص تولید لباس های ورزشی، سبک زندگی فعال، لباس های فرم و لباس های خاص

پارچه های تزئینی و داخلی:

پارچه برای طراحی داخلی، محصولات نهایی برای بخش خانه، اداره و بخش هورکا، از حوله و ملحفه تا راه حل های پیچیده داخلی

منسوجات فنی و مواد نبافته:

منسوجات برای ساخت و ساز، راهسازی، خودروسازی، مدلسازی و سایر صنایع

مواد اولیه نساجی، رنگ:

محصولات برای ساخت منسوجات و محصولات نساجی، تکمیل، رنگرزی، پردازش و بهبود خواص پارچه و مواد غیر بافته

محصولات کمکی و مرتبط، قطعات:

اجزای تجهیزات تولید، مواد لازم برای تعمیر و نگهداری

سازمان های صنعتی، انجمن ها، رسانه های گروهی:

شرکت های صنعتی، موسسات، رسانه ها، لجستیک، تجهیزات

چاپ روی پارچه:

مجتمع های چاپ دیجیتال بر روی پارچه های طبیعی و مصنوعی و سایر مواد نساجی، مواد مصرفی و لوازم جانبی

منسوجات پزشکی:

مواد نساجی برای ساخت لوازم پزشکی، از جمله گروه ضد عفونی کننده

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برخی از آمار و ارقام صنعت نساجی و تولید پارچه در روسیه

صنعت نساجی و تولید پارچه در روسیه یکی از بخش‌های مهم و تاثیرگذار در اقتصاد این کشور است. این صنعت شامل تولید انواع پارچه‌ها، الیاف مصنوعی و مخلوط ‌های نساجی برای مصارف مختلف از جمله پوشاک، تجهیزات صنعتی و خانگی می‌شود. تولید پارچه و محصولات نساجی در روسیه تاریخچه‌ای قدیمی دارد و این صنعت از دوره‌های گذشته تا به امروز توسعه یافته است. کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی در سراسر کشور در این زمینه فعالیت دارند.

روسیه توانایی تولید انواع پارچه‌ها از جمله پنبه‌ای، پلی‌استر، ویسکوز و غیره را دارد. همچنین، تولید الیاف مصنوعی و مخلوط‌ های نساجی نیز در این صنعت جایگاه ویژه‌ای دارد.

صنعت نساجی در روسیه تاثیر مستقیمی بر اشتغال و توسعه مناطق صنعتی دارد و به عنوان یکی از بخش‌های اساسی در تأمین نیازهای داخلی و صادرات به کشورهای دیگر نقش مهمی ایفا می‌کند.

حجم تراکنش‌های صنعت نساجی در روسیه به عنوان یکی از بخش‌های مهم صنعتی این کشور ممکن است به میزان قابل توجهی باشد. این صنعت شامل تولید پارچه‌ها، الیاف مصنوعی، لباس‌ها، محصولات نساجی و ملزومات مرتبط با پوشاک است.

تراکنش‌های صنعت نساجی شامل فعالیت‌های مختلف از جمله تولید، توزیع، خرید و فروش محصولات نساجی، واردات و صادرات پوشاک و ملزومات مرتبط با این صنعت می‌شود. این تراکنش‌ها تأثیر مستقیمی بر اقتصاد داخلی و تجارت بین‌المللی روسیه دارند.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

آدرس :