1403/06/07

شروع نمایشگاه

1403/06/09

پایان نمایشگاه

160000 متر

فضای نمایشگاه

4000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین به طور مشترک توسط اتاق بازرگانی آبزی پروری فدراسیون صنعت و تجارت سراسر چین، انجمن صنعت آبزی پروری شانگهای و شرکت خدمات نمایشگاهی شانگهای Aige حمایت می شود. نمایشگاه بین‌المللی شیلات شانگهای به‌عنوان یک رویداد تجاری جهانی محصولات آبزی، همیشه از استقرار ملی پیروی می‌کند، دیدگاه حرفه‌ای ثابتی را حفظ می‌کند، از نزدیک روند توسعه محصولات آبزی داخلی و بازار پذیرایی را دنبال می‌کند و از یک پلت فرم تجاری حرفه‌ای و کارآمد و خدمات پشتیبانی با کیفیت بالا برای ارتباط عمیق عرضه و تقاضای تجارت جهانی محصولات آبزی و کمک به توسعه تجارت جهانی آبزیان استفاده می‌کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های چین نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند که شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت شیلات آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای چین

  • انواع محصولات آب (دریایی): محصولات منجمد، سرد، تازه، خشک شده و سایر محصولات؛
  • سری غذاهای آبزی فرآوری شده تصفیه شده:غذای چاشنی، کنسرو، غذای آماده، میان وعده، محصولات خمیر ماهی سوریمی ؛
  • سری مواد مغذی سطح بالا: مواد مغذی و محصولات فرآوری شده مانند پرستو، آبلون، بال، جینسینگ، خراطین، سری غذای سفره های آبزیان؛
  • تجهیزات و امکانات پردازش، ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات آبزی: تجهیزات پردازش و بسته بندی، تجهیزات توزین و آزمایش، تجهیزات و تأسیسات انجماد و تبرید، تجهیزات و تأسیسات تدارکات زنجیره سرد؛
  • ماهیگیری هوشمند: فن آوری و تجهیزات مدرن پرورش ماهی، هوش مصنوعی، خدمات ساخت و بهره برداری اطلاعات، خوراک و نهال آبزیان، طب ماهی و کیفیت آب؛
  • ابزار و تکنیک های ماهیگیری اقیانوس

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای چین

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک کند، که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان شانگهای

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/02/26الی1403/02/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/08/09الی1402/08/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/06الی1403/02/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/02/27الی1402/02/30

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و غذاهای دریایی شانگهای چین از 7 الی 9 شهریور ماه 1403 در مرکز نمایشگاهی جدید شانگهای چین برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.