نمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزینمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی

1403/05/20

شروع نمایشگاه

1403/05/22

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان  از 20 الی 22 مرداد 1403 در مرکز نمایشگاهی کراچی برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان در مرکز نمایشگاهی karachi expo centre از 20 الی 22 مرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی کراچی انجام خواهد شد. FoodAg اولین نمایشگاه بین المللی غذا و کشاورزی پاکستان است که پتانسیل صنعت کشاورزی و غذایی پاکستان را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه از طریق بستر شبکه سازی خود فرصتی بی نظیر برای بازدید کنندگان و غرفه داران فراهم می کند. همچنین به عنوان محل ملاقات مشترک برای سرمایه گذاران، غرفه داران و خریداران خواهد بود. FoodAg تولید کنندگان، وارد کنندگان، خریداران، صادر کنندگان، خرده‌ فروشان و پرسنل رسانه‌ای را قادر می‌ سازد تا با یکدیگر دیدار و تبادل نظر کنند. صرف نظر از اندازه کسب و کار شما، این نمایشگاه به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند که کسب و کارها را به سمت موفقیت پایدار سوق می دهد.

پاکستان یک کشور کشاورزی است که در آن 22.1 میلیون هکتار به طور موثر برای تولید محصولات تابستانی و زمستانی از انواع مختلف استفاده می شود. پاکستان در میان ده تولید کننده برتر گندم، برنج، پنبه، نیشکر، انبه، خرما و ماندرین قرار دارد. صادرات محصولات کشاورزی و مواد غذایی 17 درصد به صادرات ملی پاکستان کمک می کند. عمده محصولات صادراتی برنج، گوشت، میوه و سبزیجات، تنباکو، ادویه جات و غذاهای دریایی است. یک صنعت مستقر بر پایه کشاورزی وجود دارد که صدها محصول با ارزش افزوده برای مصرف محلی و همچنین صادرات تولید می کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. میتوانید با شرکت در این نمایشگاه سهمی در این بازار بزرگ داشته باشید و با معرفی برند خود به متخصصان و کارشناسان این صنعت، کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان بازدید کرد؟

کشاورزی و صنایع غذایی پاکستان با سرعت فزاینده ای در حال پیشرفت است. این کشور دارای مناطق اقلیمی و کشاورزی-اکولوژیکی متغیر است که این کشور را قادر می سازد تا محصولات متنوعی را در طول سال رشد دهد.نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان بازدید کنندگان را با صنایع غذایی و فرآوری نوپا پاکستان آشنا می کند. این دومین صنعت بزرگ است که 27 درصد از ارزش افزوده تولید را به خود اختصاص داده است. با استفاده از فرصت فراهم شده از طریق FoodAg، بازدید کنندگان می توانند طیف گسترده ای از مواد غذایی و محصولات ویژه را از بازار محلی پاکستان کشف کنند. همچنین به ایجاد روابط و تبادل اطلاعات ارزشمند در مورد آخرین شیوه های کشاورزی و غذایی در سراسر جهان کمک خواهد کرد. علاوه بر این، FoodAg به شما در یافتن کالاهای جدید چه به صورت تمام شده و چه خام از غرفه داران در محل کمک می کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی کراچی

 • میوه های پاکستانی
 • سبزیجات پاکستان
 • غذای فراوری شده
 • گوشت
 • میوه های خشک
 • غذای دریایی
 • سیب زمینی
 • طیور
 • برنج
 • شیرینی پزی
 • عسل
 • روغن و روغن
 • نمک
 • تنباکو
 • خرمای پاکستان
 • پیاز
 • مرکبات
 • انبه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی کراچی 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی karachi expo centre می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و کشاورزی ( FOODAg ) کراچی پاکستان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ریاض عربستان (foodexpo)

مرکز نمایشگاهی ریاض عربستان

1403/05/22الی1403/05/25

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

آدرس :