1403/05/31

شروع نمایشگاه

1403/06/02

پایان نمایشگاه

50000 متر

فضای نمایشگاه

520 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین ( CGE ) مرکز نمایشگاهی کانتون

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین ( CGE ) از اولین افتتاحیه موفقیت‌آمیز خود در سال 2015، سال به سال از نظر مقیاس و تأثیر گسترش یافته است و به تدریج توسط متخصصان و کارشناسان در این صنعت شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته است. اکنون به یک رویداد صنعتی سالانه در چین برای صنعت شیشه تبدیل شده است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های گوانگژو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه ها در صنعت شیشه گوانگژو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات شیشه آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین

  • محصولات شیشه ای: شیشه فلوت، شیشه تزئینی معماری، شیشه لمسی الکترونیکی، شیشه خودرو و کشتی، شیشه فتوولتائیک خورشیدی، شیشه بطری، شیشه لوازم خانگی، شیشه روشنایی و شیشه نوری
  • تکنولوژی شیشه: فناوری و تجهیزات تولید شیشه، فناوری و تجهیزات پردازش عمیق شیشه، مواد خام و کمکی مرتبط با شیشه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان|نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/09/02الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/06/14الی1402/06/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/01الی1402/08/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/07/05الی1401/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی مسکو

1399/12/13الی1399/12/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو در 31 مرداد ماه الی 2 شهریور ماه 1403 در گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون برگزار خواهد شد

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.