1403/07/05

شروع نمایشگاه

1403/07/09

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

190 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران با حضور بزرگان و برند های داخلی و خارجی قطعات یدکی خودرو تبریز به منظور ارائه ی آخرین محصولات و توانمندی های این صنعت مهم، به مدت سه روز در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد. از استان‌های مختلف و مناطق آزاد کشور در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران حضور خواهد داشت. استان آذربایجان شرقی در سال‌های گذشته با 63 درصد تامین قطعات، تامین قطعات، تأمین کننده اصلی قطعات یدکی خودرو کشور بوده است.

می توان از نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های قطعات یدکی خودرو در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه قطعات یدکی خودرو است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد قطعات یدکی خودرو ایران است. نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد قطعات یدکی خودرو و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای قطعات یدکی خودرو است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن قطعات یدکی خودرو تبریز در این نمایشگاه است انجمن قطعات یدکی خودرو تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه قطعات یدکی خودرو تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از این نمایشگاه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات خودرو و قطعات یدکی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران:

  • قطعات و مجموعه های خودرو
  • ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی
  • تحقیقات و طراحی مهندسی
  • اتوسرویس
  • مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو
  • بازرگانی و خدمات پس از فروش
  • لوازم تزئیناتی خودرو
  • تعمیر و نگهداری خودرو
  • محصولات پاک کننده خودرو

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/02/06الی1403/02/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1402/12/09الی1402/12/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/05/29الی1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/14الی1403/07/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/06/20الی1403/06/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/16الی1403/08/18

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو تبریز ایران از تاریخ 5 الی 8 مهر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.