شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

7000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو ترویج و رواج کتاب و عادت به مطالعه و آشنایی بازدیدکنندگان با رسانه های چاپی ناشران آذربایجانی و خارجی است. هدف نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان حمایت از تجارت نشر و ایجاد ارتباط بین ناشران و کتابفروشی ها برای همکاری بالقوه است. هدف دیگر این نمایشگاه تضمین تبادل تجربه و دیدگاه در مورد توسعه تجارت کتاب در عصر دیجیتال است. نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو به هشتصد و هشتاد و یک امین سالگرد شاعر و فیلسوف بزرگ آذربایجانی، نظامی گنجوی، از چهره های برجسته ادبیات جهان اختصاص دارد. در این نمایشگاه انتشارات و چاپخانه ها و همچنین کتابفروشی ها و مراکز فرهنگی حضور خواهند داشت. پیش بینی می شود حدود 200 شرکت از کشورهای مختلف در این نمایشگاه شرکت کنند. نمایشگاه بین المللی کتاب باکو فرصتی بی نظیر برای مشاغل مختلف برای نمایش و فروش محصولات چاپی خود و همچنین مذاکره و امضای قراردادهای سودآور با ناشران و نویسندگان داخلی و خارجی و همچنین شرکت های چاپ و نشر ملی است.

می توان نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های کتاب در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کتاب است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کتاب جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی کتاب با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کتاب است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کتاب را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت کتاب را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار آذربایجان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، آذربایجان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های آذربایجان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کتاب آذربایجان در این نمایشگاه است انجمن کتاب آذربایجان چندین سال است که در آذربایجان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کتاب آذربایجان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کتاب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کتاب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کتاب باکو آذربایجان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی کتاب باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/08/08الی1402/08/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/03/30الی1403/04/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/03/30الی1403/04/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

1402/12/09الی1402/12/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی دبی

1402/02/06الی1402/02/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/03/30الی1401/04/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/01/18الی1401/01/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی کتاب آذربایجان باکو

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.