1402/10/05

شروع نمایشگاه

1402/10/08

پایان نمایشگاه

16000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران برندهای مطرح حضور دارند همچنین افزایش مشارکت‌کنندگان از سایر استان‌های کشور به جز اصفهان و افزایش مشارکت‌ تولیدکنندگان داخلی از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال است که سبب ایجاد تنوع و نوآوری‌های بیشتر در فضای نمایشگاهی اختصاص یافته شده است.

می توان از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های دکوراسیون مدرن در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه دکوراسیون مدرن است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دکوراسیون مدرن ایران است. این نمایشگاه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد دکوراسیون مدرن و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده دکوراسیون مدرن با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای دکوراسیون مدرن است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دکوراسیون مدرن اصفهان در این نمایشگاه است انجمن دکوراسیون مدرن اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه دکوراسیون مدرن ایران است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دکوراسیون مدرن آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند.در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان ایران

  • غرفه تخت
  • غرفه کمد
  • غرفه مبلمان و سرویس خواب
  • غرفه سازی شده برای بخش دکوراسیون داخلی و آموزش معماری

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب

1402/09/29الی1402/10/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/03الی1402/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/10/22الی1402/10/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/12الی1402/11/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/29الی1402/09/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی و خانه مدرن اصفهان از تاریخ 5 الی 8 دی ماه  1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.