نمایشگاه بین المللی پوست و مونمایشگاه بین المللی زیبایی، آرایشی، بهداشتینمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) از 10 الی 12 خرداد 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

جهت بازدید (تهیه بلیط بازید از نمایشگاه) نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) اینجا کلیک کنید

فرم تور بازدید از نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

ثبت نام در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

نمایشگاه آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول با ترکیب آخرین روند، زیبایی های پزشکی و روش های مراقبت از زیبایی، لوازم آرایشی، ماساژ، محصولات آبگرم، دستگاه های لاغری، و مراقبت های اولیه و سازگار با محیط زیست و محصولات پوستی لیزر را بهبود می بخشد و اصلاح می کند.

محصولات داخلی به طور انحصاری برای نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه به نمایش گذاشته شده اند و علاقه مندان زیادی از آنها بازدید کردند. محصولات آرایشی 100٪ طبیعی هستند که در نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه برجسته شده اند.

محصولات و خدمات نمایشگاه آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول: محصولات مراقبت شخصی، عطر و دئودورانت، تجهیزات حرفه ای زیبایی و آرایشگری، لوازم آرایشی رنگی، آرایشی طبیعی، آرایشی درمو، لوازم آرایشی نوزاد، محصولات و تجهیزات زیبایی شناسی، محصولات و تجهیزات پزشکی زیبایی پوست، مواد اولیه، بسته بندی و ماشین آلات، لیبل خصوصی و ساخت قراردادی، مراقبت از ناخن و تزیین ناخن، محصولات نظافتی و بهداشتی، اسپا – محصولات و تجهیزات سلامتی و تناسب اندام

نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول ترکیه نمایشگاهی با به روز ترین محصولات و خدمات و ظرفیت بسیاربالایی که دارد پلتفرمی عالی برای معرفی محصولات و خدمات آرایشی و بهداشتی می باشد. نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول ترکیه چندین دوره برگزار شده است و همه ساله بهترین برندهای جهانی محصولاتآرایشی وبهداشتی خود را معرفی می کنند.

نمایشگاه آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول یکی از مهم ترین و معتبرترین رویدادها دربخش زیبایی، مو و لوازم آرایشی در کل منطقه اوراسیا بحساب می آید. متخصصان این صنعت پیشرو هر ساله در استانبول گرد هم می آیند تا آخرین پیشرفت های بدست آمده در بخش زیبایی را به نمایش بگذارند.

این رویداد فرصتی ایده آل برای غرفه داران فراهم می کند تا با خریداران بالقوه ملاقات کنند و فرصت های تجاری جدیدی ایجاد نمایند. انتظار می رود که در این نمایشگاه 300 شرکت از 30 کشور مختلف و ١٢ هزار بازدید کننده از ١٠٥ کشور حضور یابند، زیرا نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه نقش بزرگی در صادرات و اقتصاد لوازم آرایشی ترکیه بازی می کند. نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول به عنوان یکی از نمایشگاه های پیشروی جهان در صنعت لوازم آرایشی، جدیدترین محصولات و نوآوری ها را به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان ارائه می دهد.

شرکت های تجاری از کشورهای آلمان، برزیل، بلغارستان، فرانسه، هند، اسرائیل، اسپانیا، ایتالیا، پاکستان، لهستان، تایلند، تایوان و ایالات متحده در کنار بسیاری از شرکت های داخلی در نمایشگاه بین المللی زیبایی و سلامتی ترکیه شرکت می کنند.

می توان نمایشگاه بین المللیآرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست جهان است. نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه در این نمایشگاه است انجمن لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه Ürün Grupları
محصولات مراقبت شخصی Kişisel bakım ürünleri
محصولات مراقبت حرفه ای برای سالن های زیبایی Profesyonel Güzellik & Kuaför Ürünleri
تجهیزات حرفه ای زیبایی و آرایش مو Profesyonel Güzellik & Kuaför Ekipmanları
لوازم آرایشی Renkli Kozmetik
لوازم آرایشی طبیعی Doğal Kozmetik
محصولات مراقبت از مو Saç Bakım Ürünleri
محصولات زیبایی کودک Bebek Kozmetik Ürünleri
مواد اولیه، بسته بندی، ماشین آلات Hammadde, Ambalaj, Makine
برچسب های خصوصی و قرارداد ساخت Private Label & Fason Üretim
مراقبت از ناخن و لاک ناخن Tırnak Bakımı & Tırnak Süsleme
تمیز کردن و محصولات بهداشتی Temizlik & Hijyen Ürünleri
انجمن ها و رسانه ها Dernekler & Medya

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه شرکت کرد؟ Neden Katılmalısınız
مهمترین نمایشگاه بین المللی زیبایی، لوازم آرایشی و مراقبت از مو در اوراسیا Avrasya’nın en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarı
نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه، بزرگترین نقطه ملاقات اوراسیا، برای لوازم زیبایی، لوازم آرایشی و محصولات آرایشی مو در منطقه است. در این نمایشگاه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان فرصتی برای به دست آوردن همکاری واجد شرایط ارائه می دهند. Avrasya’nın en büyük buluşma noktası olan BeautyEurasia, bölgenin en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuar, katılımcı ve ziyaretçilerine nitelikli iş birliği fırsatlarını yakalama imkanı sunuyor.
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه در سال 2018 اتفاق افتاد، که 286 شرکت از 25 کشور با 10.090 بازدید کننده حرفه ای از 99 کشور دوره هم گرد آمدند. 2018 yılında 14.sü gerçekleşen BeautyEurasia, 25 Ülkeden 286 firmayı, 99 ülkeden gelen 10.090 profesyonel ziyaretçiyle buluşturdu.
افراد حاضر در بازارهای اروپایی و آسیایی یکی از مهم ترین شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه هستند که پتانسیل صادرات از ترکیه و اوراسیا را خواهند داشت.  واقعیت این است که تولیدکنندگان و صادرکنندگان با اهداف بازار منطقه در نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه شرکت می کنند، که برای همکاری تجاری جدید مهم است. علاوه بر این، نمایشگاه میزبان بسیاری از زنجیره های لوازم آرایشی، عمده فروشان و خرده فروشان از کشورهای آفریقا، خاورمیانه، آسیای مرکزی و دور و شرقی است که از بازارهای هدف در جهان هستند. Dev Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia katılımcılarına Türkiye ve Avrasya Bölgesi pazarlarına yönelik büyük ihracat potansiyeli vadediyor. Özellikle bu bölge ülkelerini kapsayan pazar hedeflerine sahip üretici ve ihracatçı firmaların fuarda yer alması, yeni ticari iş birlikleri için önem taşıyor. Bunun yanı sıra fuar, tüm dünyanın hedef pazarları arasında yer alan Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen çok sayıda kozmetik zinciri, toptancı ve perakendeciye de ev sahipliği yapıyor

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه بازدید کنید؟ Beauty Eurasia Güzellik Fuarı’nı neden ziyaret etmelisiniz?
نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه در تاریخ 30 خرداد الی 1 تیر در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار می شود. 20 – 22 Haziran 2019  tarihleri arasında İFM’de (İstanbul Fuar Merkezi) gerçekleşecek Beauty Eurasia’yı ziyaret ederek;
– شما می توانید آخرین روند زیبایی و فن آوری را ببینید. En son güzellik trend ve teknolojilerini GÖREBİLİRSİNİZ.
– شما می توانید به شرکت های داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید. Yerli ve yabancı firmalara ERİŞEBİLİRSİNİZ.
– شما می توانید با عمده فروشان، خرده فروشان و زنجیره های لوازم آرایشی ارتباط برقرار کنید. Toptancı, perakendeci ve kozmetik zincirleri ile iletişime GEÇEBİLİRSİNİZ.
– شما می توانید با متخصصان بخش و صاحبان شرکت ملاقات کنید و فرصت های همکاری درازمدت را بپذیرید. Sektör profesyonelleri ve firma sahipleri ile buluşup uzun vadeli iş birliği fırsatları YAKALAYABİLİRSİNİZ.
نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی ترکیه، بزرگترین نمایشگاه زیبایی منطقه است که در آن شما می توانید از روند این بخش با وقایع و نمایش های همزمان لذت ببرید. Bu yıl 15.sü gerçekleşecek bölgenin en büyük güzellik fuarı olan Beuaty Eurasia 2019, eş zamanlı gerçekleşecek etkinlik ve şovlarla sektör trendlerini yakalayabileceğiniz aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğiniz bir fuar sunuyor.

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه مراقبت از پوست و لیزر دبی (Dubai Derma)

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مراقبت از پوست و لیزر دبی (Dubai Derma) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/01/25   الی   1404/01/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی گوانگژو چین ( CIBE ) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی سلامت و زیبایی ( CIBE ) شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1403/08/17   الی   1403/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی زیبایی اربیل عراق (BEAUTY EXPO)

مرکز نمایشگاهی اربیل

1403/09/27   الی   1403/09/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/07/24   الی   1403/07/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوست و مو

نمایشگاه بین المللی زیبایی و آرایشی پکن چین (BJBE)

نمایشگاه بین المللی پکن

1404/02/25   الی   1404/02/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی محصولات زیبایی استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی ترکیه استانبول

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • Istanbul International Exhibition - CNR Fair Center

آدرس :