نمایشگاه بین المللی زباله و بازیافت آن

1403/08/10

شروع نمایشگاه

1403/08/12

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر ترکیه استانبول (CNR Fair Center) از 10 الی 12 آبان 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

می توان از نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول ترکیه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های محیط زیست در ترکیه نام برد که شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه محیط زیست است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد محیط زیست ترکیه است. نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد محیط زیست و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده محیط زیست با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای محیط زیست است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات محیط زیست می دهد.

هلدینگ CNR بزرگترین شرکت در بخش نمایشگاهی ترکیه است. این شرکت در زمینه فناوری های زیست محیطی و زباله های صفر تخصص دارد. با حمایت وزارت محیط زیست و شهرسازی  KOSGEB و ENTECH  نمایشگاه فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر برگزار می شود.

نمایشگاه ENTECH جدیدترین پیشرفت‌ها در فناوری زیست‌محیطی، زباله‌های صفر و بازیافت، فناوری‌های زیست‌محیطی پایدار و محصولات حساس به محیط‌ زیست و کاربردهای آن‌ها را به نمایش خواهد گذاشت. ترکیه یکی از بسیاری از کشورهایی است که سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه در فناوری های زیست محیطی انجام می دهد تا آینده ای پایدار و ضایعات صفر را تضمین کند. ENTECH توسط هلدینگ CNR ایجاد شد و بزرگترین پلتفرم تجاری مستقر در اوراسیا در زمینه فناوری های زیست محیطی، زباله های صفر و بازیافت است.

هدف پروژه صفر زباله این است که جهان را برای نسل های آینده قابل زندگی کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول ترکیه شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار استانبول با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، استانبول از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن محیط زیست استانبول در این نمایشگاه است انجمن محیط زیست استانبول چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول ترکیه بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه محیط زیست استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات محیط زیست آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار محیط زیست را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فناوری های زیست محیطی، بازیافت و زباله صفر استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی زباله و بازیافت آن

نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته (IWEX) تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02   الی   1403/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی بازیافت، فن آوری های زیست محیطی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی آب، فاضلاب، زباله، بازیافت، کنترل آلودگی هوا و صرفه جویی در انرژی شنزن چین

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1402/08/24   الی   1402/08/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

آدرس :