1403/05/23

شروع نمایشگاه

1403/05/28

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران از استان های آذربایجان شرقی، غربی، تهران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، شیراز، مازندران، گیلان، اردبیل، قزوین، یزد، کرمانشاه، زنجان و همدان حضور خواهند داشت. نمایشگاه‌‌ های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند.

در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران شرکت‌های داخلی و بین المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند. می توان از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های دکوراسیون داخلی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه دکوراسیون داخلی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دکوراسیون داخلی ایران است. نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد دکوراسیون داخلی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای دکوراسیون داخلی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل، دکوراسیون و معماری داخلی ایران تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل، دکوراسیون و معماری داخلی ایران تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دکوراسیون داخلی تبریز در این نمایشگاه است انجمن دکوراسیون داخلی تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه دکوراسیون داخلی تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دکوراسیون داخلی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران

  • غرفه مبلمان راحتی
  • غرفه کلاسیک
  • غرفه مبلمان استیل
  • غرفه سرویس خواب
  • غرفه سرویس جهیزیه
  • غرفه میز نهارخوری
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات و دکوراسیون داخلی
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات مبلمان اداری و سینمایی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل، دکوراسیون و معماری داخلی تبریز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب

1402/09/29الی1402/10/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/03الی1402/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/10/22الی1402/10/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/12الی1402/11/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/29الی1402/09/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی معماری و دکوراسیون داخلی تبریز ایران از تاریخ 23 الی 28 مرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.