1402/08/23

شروع نمایشگاه

1402/08/26

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز ایران

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ایران شیراز

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجهیزات آشپزخانه و حمام در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجهیزات آشپزخانه و حمام است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجهیزات آشپزخانه و حمام ایران است. نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تجهیزات آشپزخانه و حمام و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تجهیزات آشپزخانه و حمام با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات آشپزخانه و حمام است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجهیزات آشپزخانه و حمام می دهد.

چرا باید در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز شرکت کنید؟

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجهیزات آشپزخانه و حمام شیراز در این نمایشگاه است انجمن تجهیزات آشپزخانه و حمام شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز بازدید کنید؟

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه و حمام شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تجهیزات آشپزخانه و حمام آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجهیزات آشپزخانه و حمام را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز  

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، معرفی ظرفیت های کشور در زمینه تولید،بازرگانی و خدمات مربوط، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقای کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رودر رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد یا ارتقای رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی، شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید، صادرات، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع این حوزه و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت های موجود در سایر کشورها برگزار می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه، حمام و سونا شیراز

  • غرفه گروه کالاهای آشپزخانه
  • غرفه گروه کالاهای حمام
  • غرفه سازی در بخش گروه کالاهای سونا
  • غرفه سازی در بخش گروه کالاهای مربوط به استخر

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/10/29الی1402/11/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/01/28الی1403/02/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/12/08الی1402/12/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی کانتون در گوانگژو چین

1403/04/18الی1403/04/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ایران شیراز

نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر شیراز از تاریخ 23 الی 26 آبان ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.