1402/11/17

شروع نمایشگاه

1402/11/20

پایان نمایشگاه

7000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( PARS AMPEX ) شیراز ایران

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( PARS AMPEX ) شیراز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( PARS AMPEX ) شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های رسانه و چاپ در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه رسانه و چاپ است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمايشگاه رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد رسانه و چاپ ایران است. نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد رسانه و چاپ و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده رسانه و چاپ با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای رسانه و چاپ است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات رسانه و چاپ می دهد.

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز امروزه بسته بندی به عنوان یک ابزار مهم، تاثیر گذار و رقابتی در تولید درآمد و افزایش صادارت محسوب می شود و به عنوان ابزاري جهت برقراري ارتباط با مصرف كننده شناخته می شود. برندهای مختلف تجاری با بررسی رفتار مصرف کننده سعی بر تولید بسته بندی های متنوع دارند تا بیشترین جذب مخاطب را در بازارهای مورد هدف خود داشته باشند. در این نمايشگاه نیز افراد و فعالان در این زمینه میتوانند با سرمایه گذاری ارائه ی محصولات خود گامی مهم  و به سوی پیشرفت و موفقیت بردارند.

هدف از نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات و بازاریابی شیراز

این نمایشگاه با هدف حمایت از صنعت تبلیغات، آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی و فروش، برقراری ارتباطی نزدیک بین ارائه‌کنندگان و متقاضیان خدمات بازاریابی و تبلیغات، انتقال دانش فنی نوین و کارآمد و توسعه صادرات غیرنفتی برگزار می‌شود. امروزه، مدیران بخش های مختلف شاهد پدیده هایی عینی و قابل درکی هستند که به سرعت قواعد بازی آنها در بازار را تغییر داده و دگرگون می‌ نماید. از سوی دیگر، فقدان ساز و کارهای رقابتی مانع از رشد و توسعه دانش و مهارتهای بازاریابی در سازمان‌های کشور شده است.

غرفه داران و گروه های محصول در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات و بازاریابی شیراز

 • غرفه ماشین آلات، ابزار  و تجهیزات جانبی چاپ
 • غرفه چاپ دیجیتال
 • غرفه تبدیل و بسته بندی کاغذ
 • غرفه مواد اولیه
 • غرفه مواد کمکی برای بسته بندی
 • غرفه ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها
 • غرفه  ماشین آلات بسته بندی مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی
 • غرفه  ماشین آلات بسته بندی شیرینی جات و نان ها
 • غرفه  ماشین آلات بسته بندی مواد مصرفی و صنعتی
 • غرفه مواد بسته بندی، روش های بسته بندی و تولید بسته بندی
 • غرفه ماشین آلات ساخت و تولید مواد بسته بندی
 • غرفه بسته بندی خودکار
 • بسته بندی و تدارکات
 • غرفه سازی شده برای بخش مشاوره تبلیغاتی
 • غرفه سازی شده برای بخش رسانه های تبلیغاتی
 • غرفه سازی شده برای بخش موسسه های تبلیغاتی
 • غرفه سازی شده برای بخش نشریات تخصصی

چرا باید در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات و بازاریابی شیراز شرکت کرد؟

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن رسانه و چاپ شیراز در این نمایشگاه است انجمن رسانه و چاپ شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات و بازاریابی شیراز بازدید کرد؟

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه رسانه و چاپ شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات رسانه و چاپ آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار رسانه و چاپ را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات و بازاریابی شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آن ها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمايشگاه رسانه، تبلیغات، بازاریابی شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/12/12الی1402/12/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/08/25الی1402/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/11/19الی1402/11/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ|نمایشگاه بین المللی مناسبتی

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1400/03/27الی1400/03/29

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( PARS AMPEX ) شیراز ایران

نمايشگاه بین المللی رسانه، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ( PARS AMPEX ) شیراز ایران از تاریخ 17 الی 20 بهمن ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمايشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.