1402/09/09

شروع نمایشگاه

1402/09/12

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، جواهر، نقره، ساعت، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته مشهد بهترین جایگاه تخصصی برای به نمایش درآوردن محصولات این صنعت به تمامی فعالین حوزه طلا و جواهر در ایران می باشد.

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، جواهر، نقره، ساعت، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته مشهد مفتخر است که برخی از برترین اسامی در این حوزه، آخرین مدل های جواهرات و ساعت را به نمایش می گذارد و جواهرات منحصربه فردی را به نمایش می گذارد که هر قطعه فریبندگی و درخشندگی خاص خود را داراست.

این رویداد مهم یک جایگاه ارتباطی و اطلاعاتی در صنعت طلا و جواهرات است و برای شرکت های شرکت کننده فرصتی را جهت ارائه محصولاتشان به حضور کارشناسان فراهم می سازد. بازدیدکنندگان می توانند در اینجا، اطلاعاتی جامع و کامل را درباره آخرین پیشرفت ها، روندها، محصولات و خدمات در زمینه های متنوع بیابند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مشهد با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مشهد برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن طلا و جواهرات مشهد در این نمایشگاه است انجمن طلا و جواهرات مشهد چندین سال است که در مشهد فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه طلا و جواهرات مشهد است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات طلا و جواهرات آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار طلا و جواهرات را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

غرفه داران نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد

  • غرفه فلزات گرانبها
  • غرفه طلا
  • غرفه جواهر
  • غرفه نقره
  • غرفه ساعت
  • غرفه سنگ های قیمتی
  • غرفه ماشین آلات
  • غرفه تجهیزات وابسته

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، جواهر، نقره، ساعت، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته مشهد میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه فلزات گرانبها، طلا، جواهر، نقره، ساعت، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/11/29الی1402/12/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

دبی امارت متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/11/17الی1402/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/07/07الی1403/07/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی DECC

1402/10/15الی1402/10/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی پکن

1402/08/04الی1402/08/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/08/25الی1402/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد ایران از تاریخ 9 تا 12 آذرماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.