نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکاتنمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقلنمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

1403/09/29

شروع نمایشگاه

1403/10/02

پایان نمایشگاه

12000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد ایران از تاریخ 28 آذر الی 1 دی ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ،نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی ارائه تجهیزات و ماشین‌آلات خدمات شهری، خودروهای حمل و نقل عمومی، مبلمان پارکی، تجهیزات و علائم ترافیکی، نورپردازی شهری، پارکینگ‌های مکانیزه، مجموعه بازی‌های پلی‌اتیلنی و تجهیزات ورزشی پارکی از تاریخ 28 آذر الی 1 دی ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مشهد با فضایی بالغ بر 12000 متر مربع و تعداد 200 غرفه گذار برگزار خواهد گردید.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد با حضور شرکت کننده های داخلی و نمایندگی های خارجی به منظور ارائه آخرین محصولات و دستاورد های خود در حوزه ی ادوات و تجهیزات خدمات شهری، خودروهای حمل و نقل عمومی، سامانه ها و علائم کنترل و مدیریت ترافیک، مبلمان شهری و تجهیزات پارکی، خدمات مرتبط با آتش نشانی، کانکس و اتاقک های پیش ساخته، خدمات مربوط به انتقال ونگهداری درختان، خدمات مرتبط با بازیافت مواد، نرم افزارها و نشریات تخصصی برگزار شد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مشهد با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مشهد برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن حمل و نقل مشهد در این نمایشگاه است انجمن حمل و نقل مشهد چندین سال است که در مشهد فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه حمل و نقل مشهد است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات حمل و نقل آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار حمل و نقل را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد

  • تجهیزات شهری
  • خودروهای عمومی
  • علائم کنترل
  • مدیریت ترافیک
  • خدمات آتش نشانی
  • نگهداری درختان
  • بازیافت
  • نرم افزار های تخصصی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی شهری و برون شهری روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/04/06   الی   1403/04/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و لجستیک گوانگژو چین ( LETCHINA ) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/03/09   الی   1403/03/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و لجستیک شانگهای چین (World Breakbulk Expo) مرکز نمایشگاهی DLG

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/01/06   الی   1403/01/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/03/12   الی   1403/03/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل و خدمات ترانزیت تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/10/11   الی   1403/10/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی مدیریت شهری (لجستیک، حمل و نقل، خدمات شهری) اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/05/17   الی   1403/05/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ترافیک, حمل و نقل شهری و تدارکات

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و زیرساخت ها آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/07/24   الی   1403/07/29

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین