1402/11/30

شروع نمایشگاه

1402/12/03

پایان نمایشگاه

50000 متر

فضای نمایشگاه

900 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو روسیه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های لباس و مد در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مد و پوشاک است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو روسیه، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مد و پوشاک جهان است.این نمایشگاه، بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد مد و پوشاک و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مد و پوشاک است.

هر دوره از این نمایشگاه بیش از 800 برند لباس و لوازم جانبی را از بیش از 30 کشور جهان از جمله روسیه، ترکیه، ایتالیا، قزاقستان، چین، هند، ایران، آذربایجان و سایرین گرد هم می آورد. همچنین بیش از 17000 خرده فروش و سایر فعالان بازار برای سفارش مجموعه های نمایش داده شده از محل بازدید می کنند. یکی از عناصر قابل توجه این نمایشگاه، برنامه غنی نمایش های کت واک استیج مد CPM است که برنامه آن شامل ارائه بیش از 40 برند از روسیه، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فرانسه، دانمارک، سوئیس، رومانی و چین است.

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو روسیه، هرساله در دو دوره بهار و پاییز برگزار میشود، که دوره بعدی این نمایشگاه در تاریخ 6 الی 9 شهریور ماه 1403 در مرکز نمایشگاهی مسکو برگزار خواهد شد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو روسیه شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو روسیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو روسیه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه های مد و پوشاک روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مد و پوشاک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی مسکو روسیه

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت د این نمایشگاه علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی لباس و مد مردان، زنان، کودکان و نوجوانان روسیه مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/11/30الی1402/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18الی1403/07/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/01/08الی1403/01/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

مرکز نمایشگاهی اربیل

1402/09/23الی1402/09/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/10/13الی1402/10/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاه سئول

1402/07/23الی1402/07/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی مد مردان، زنان، کودکان و لوازم جانبی (CPM) مسکو از 30 بهمن  الی 2 اسفند 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.