نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمهنمایشگاه بین المللی صنعت بورس و بانک

1403/10/28

شروع نمایشگاه

1403/10/29

پایان نمایشگاه

23000 متر

فضای نمایشگاه

350 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار (iFX EXPO) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی از تاریخ 28 الی 29 دی 1403 در دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار (iFX EXPO) دبی امارات متحده عربی به مدت 22 سال محل ملاقات باهوش ترین و مبتکرترین ذهن ها در صنعت مالی، بانکداری، خرده فروشی، تجارت الکترونیک و کسب و کار بوده است. با تاکید بر شبکه‌سازی، ایده‌ها، انجمن‌ها و نمایه‌سازی محصولات پیشرفته، مرزهای تفکر بازار فعلی را جابجا می‌کند و نوید دسترسی به افراد مناسب در زمان مناسب را در محیطی می‌دهد که فرصت‌ها را شعله‌ور می کند.

نوآوران، رهبران تجاری و کارآفرینان از سراسر جهان در این نمایشگاه گرد هم می آیند و بیش از 350 غرفه‌دار، بیش از 300 سخنران در سطح جهانی حضور خواهند داشت و میزبان بیش از 10000 خرده‌فروش خواهند بود. کنفرانسی که در کنار نمایشگاه برگزار می شود، قرار است با یک دستور کار جامع در حوزه تجارت الکترونیک، هویت، بانکداری، پرداخت، تحویل در خانه و مدیریت زنجیره تامین، خرده فروشی، اعتبار و وام هدایت شود.

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت مالی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت مالی است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنعت مالی جهان است. این نمایشگاه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت مالی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی امارات شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی امارات بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فین تک دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فین تک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی امارات

 • پلتفرم های معاملاتی فارکس: پلتفرم های معاملاتی فارکس، از جمله متاتریدر، سی تریدر و نرم افزارهای معاملاتی اختصاصی ارائه شده توسط کارگزاران.
 • تجارت ارزهای دیجیتال: خدماتی برای تجارت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و سایر دارایی های دیجیتال.
 • راه حل های پرداخت: پردازشگرهای پرداخت و درگاه های تراکنش های آنلاین، از جمله کیف پول های الکترونیکی و روش های پرداخت آنلاین.
 • ابزارهای معاملاتی و تجزیه و تحلیل: نرم افزار معاملاتی، ابزار نمودار و پلت فرم های تحلیلی برای حمایت از معامله گران در تصمیم گیری آگاهانه.
 • خدمات نظارتی و انطباق: خدمات مشاوره حقوقی و نظارتی برای اطمینان از انطباق با مقررات مالی.
 • فناوری های معاملاتی: فناوری های نوآورانه معاملاتی، مانند تجارت الگوریتمی، سیستم های معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی و راه حل های معاملاتی با فرکانس بالا.
 • ابزارهای معاملاتی: مجموعه گسترده ای از ابزارهای معاملاتی، از جمله فارکس، سهام، کالاها، شاخص ها
 • بانکداری دیجیتال: راه حل های بانکداری دیجیتال، پلتفرم های بانکداری آنلاین و برنامه های مالی.
 • امنیت سایبری و حفاظت از داده ها: خدمات و راه حل های امنیت سایبری برای محافظت از داده ها و عملیات مالی.
 • راه حل های سازگاری و AML (ضد پول شویی): خدمات و نرم افزار برای نظارت بر انطباق

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی امارات

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و کسب و کار دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دستاوردهای شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمه

نمایشگاه بین المللی شیراز

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :