1403/01/29

شروع نمایشگاه

1403/02/01

پایان نمایشگاه

80000 متر

فضای نمایشگاه

500 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان ( yapi ) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان ( yapi ) ترکیه استانبول

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان ( yapi ) ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مصالح ساختمانی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در صنعت ساختمان است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنعت و مصالح ساختمانی جهان است. همچنین نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت و مصالح ساختمانی است. 

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه ، در سراسر کشور ترکیه، از ساختارهای بین المللی و رویدادهای تکنولوژی بین المللی برخوردار است. نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه متشکل از نمایندگان صنعت ساختمان از ترکیه، بالکان، شمال آفریقا، خاورمیانه، روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است. این رویدادها فرصت هایی برای ارائه و کشف آخرین نوآوری های محصول هستند و به عنوان سیستم عامل های توسعه خدمت می کنند. نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه همچنین دارای برنامه های کسب و کار غنی برای حمایت از متخصصان صنعت و بهره مند شدن از این بخش هستند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه شرکت کرد؟

نمایشگاه ساختمان ترکیه از سال 1978 در حال رشد کردن است، محصولات و خدمات بسیار، افزایش داخلی و ارائه دهندگان خدمات در سطح جهانی با تعداد شرکت کنندگان بین المللی مصالح ساختمانی و فن آوری در اوج است.

از سال 1978، سازمان ساختمان سازان استانبول از بزرگترین و مهم ترین ها در صنعت ساخت و ساز است که تمام اجزای “نمایشگاه ساختمان” را گرد هم می آورد همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش، توانسته است هر سال بر تعداد بازدیدکنندگان افزوده شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مصالح ساختمانی ترکیه در این نمایشگاه است. این انجمن چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه ساختمان ترکیه است. نه تنها خریداران از منطقه اطراف ترکیه بلکه، تولید کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی عمل می کند.

در این 42 سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت ساخت و ساز برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. گروه های اصلی عمده شامل عایق سازی، مواد شیمیایی ساختمان، نما و کاشی سقف، سیستم های ساختمانی، محصولات دکوراسیون داخلی، ماشین آلات، سخت افزار و ابزار دستی، اتوماسیون و محصولات خانه هوشمند و هر چیز دیگری در ساخت و ساز و معماری و مهندسی استفاده می شود. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه یک رویداد ایده آل برای حضور در عنوان مربوط به کسب و کار شما در تمام طول سال است.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مصالح ساختمانی استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند که شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مصالح ساختمانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

گروه کالایی در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه

  • مصالح ساختمانی: این گروه شامل مواد مختلف مانند سیمان، بتن، آجر، سفال، گچ، شیشه ساختمانی
  • تجهیزات ساختمانی: دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز در فرآیندهای ساختمانی از جمله دستگاه‌های جوشکاری، لیفتراک‌ها، بالابرها
  • سیستم‌ها و تکنولوژی‌ها: انواع سیستم‌های مدیریت ساختمانی، اتوماسیون، سیستم‌های امنیتی و نظارتی، تهویه مطبوع، انرژی‌های تجدیدپذیر
  • محصولات دکوراسیون داخلی: از جمله کفپوش‌ها، دیوارپوش‌ها، سقف‌های کاذب، نورپردازی داخلی
  • لوازم بهداشتی و تجهیزات آب و فاضلاب ساختمان: شامل لوازم بهداشتی مانند سرویس‌های بهداشتی، تجهیزات آب و فاضلاب، پمپ‌ها
  • محصولات نورپردازی خارجی: نورپردازی خارجی ساختمان، لامپ‌ها، روشنایی محیطی
  • مصالح نوآورانه: مواد و مصالح ساختمانی جدید و نوآورانه از جمله مواد بازیافتی، مصالح مقاوم در برابر زلزله

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان استانبول ترکیه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مربوط به صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی کشور ترکیه

با توجه به موقعیت جغرافیایی و منابع انسانی و فنی، صنعت ساختمان در ترکیه به عنوان یکی از عوامل اصلی توسعه اقتصادی و جذب سرمایه خارجی در این کشور مطرح است.

کشور ترکیه پیشرفت چشمگیری درزمینه صادرات مصالح ساختمانی داشته و درمیان بزرگترین کشورهای صادر کننده مصالح ساختمانی در جهان با دو پله کاهش، از رده یازدهم به نهم رسیده است. حجم صادرات مصالح ساختمانی ترکیه طی سال 2021  حدود 21.2 میلیارد دلار بوده است. 2.38%  درصد از صادرات جهانی مصالح ساختمانی در اختیار کشور ترکیه است.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمانی تهران ایران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/01/12الی1403/01/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/10/29الی1402/11/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/01/28الی1403/02/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/24الی1403/07/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/24الی1403/07/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

عربستان سعودی مرکز نمایشگاهی ریاض

1402/12/07الی1402/12/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان ( yapi ) ترکیه استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان ( yapi ) استانبول از 29 فروردین ماه الی 1 اردیبهشت ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.