1403/01/17

شروع نمایشگاه

1403/01/20

پایان نمایشگاه

12500 متر

فضای نمایشگاه

208 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ایتالیا

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان یک روز سرگرم کننده، تعاملی، پویا و هیجان انگیزرا برای شما فراهم می آورد که شما را به عنوان کسی که قرار است در آینده عروس شود یا بانویی خارق العاده از نظر مد، تحت تاثیر قرار می دهد. نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان با حضور کارشناسان، طراحان مشهور و کثرت برندهای تجاری، تنها رویدادی است که در آن می توانید به آرزوهای خود تحقق ببخشید.

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان، شکوه و جلال، عظمت و زیبایی را یکجا زیر یک سقف گرد هم می آورد. بازدید ازاین رویداد، روزی سرشار از مد، ماساژ و درمان های مسحور کننده و لذتبخش را برای شما فراهم می نماید.

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان شاهد طراحی جدید، ویژگی های الهام بخش و غرفه داران هیجان انگیزی خواهد بود که به شما این اطمینان را می دهد که روزتان از حداکثر هیجان، سرشار خواهد بود. نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان، رویدادی است که از تمام کسانی که قرار است در آینده عروس شوند تا متخصصین مد لباس، حتما باید در آن شرکت کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان شرکت کرد ؟

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان یک روز سرگرم کننده، تعاملی، پویا و هیجان انگیزرا برای شما فراهم می آورد که شما را به عنوان کسی که قرار است در آینده عروس شود یا بانویی خارق العاده از نظر مد، تحت تاثیر قرار می دهد. نمایشگاه عروس میلان با حضور کارشناسان، طراحان مشهور و کثرت برندهای تجاری، تنها رویدادی است که در آن می توانید به آرزوهای خود تحقق ببخشید.

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ، شکوه و جلال، عظمت و زیبایی را یکجا زیر یک سقف گرد هم می آورد. بازدید ازاین رویداد، روزی سرشار از مد، ماساژ و درمان های مسحور کننده و لذتبخش را برای شما فراهم می نماید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان بازدید کرد ؟

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان شاهد طراحی جدید، ویژگی های الهام بخش و غرفه داران هیجان انگیزی خواهد بود که به شما این اطمینان را می دهد که روزتان از حداکثر هیجان، سرشار خواهد بود.نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان، رویدادی است که از تمام کسانی که قرار است در آینده عروس شوند تا متخصصین مد لباس، حتما باید از آن بازدید کنند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان 

غرفه داران نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان شامل تامین کنندگان و تصمیم گیرندگان عرصه لباس عروس، برنامه ریزی مراسم عروسی، لوازم جانبی مراسم عروسی، مد لباس، مراقبت های فردی و زیبایی، جواهرات، ماه عسل، لوازم جانبی لباس عروس و مد لباس عروس می باشند.

  • نمایش لباس های زنانه

در قسمت “نمایش لباس های زنانه” (فشن شو عروس در میلان) این رویداد، شاهد حضور افراد سرشناس صنعت مد هستید؛ این نمایش، طراحان مشهور جهان را گرد هم می آورد تا مدل های نفیس منحصر بفرد خود را در این رویداد الهام بخش و مطابق مد روز، به نمایش بگذارند.

  • سالن VIP

بودن در نمایشگاه عروس واقعا تجربه بسیار لذتبخشی محسوب می شود. سالن انحصاری، جایی است که می توانید دریک فضای صمیمی و آرام با دوستان، خانواده یا خودتان به تنهایی تجدید قوا کنید.

  • مو و زیبایی

به خودتان اجازه بدهید تا از زیبایی های عروس ها بابهترین مدل های مو و برندهای زیبایی لذت ببرید و اجازه دهید این برندها توصیه هایی درباب مد، دراختیار شما قرار دهند و شما را بااین محصولات مسحور کنند. این مکان،بهترین محل ماساژ این رویداد به شمار می آید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ایتالیا

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/12/15الی1402/12/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1402/08/08الی1402/08/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14الی1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

مرکز نمایشگاهی شنزن چین

1402/08/16الی1402/08/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/04/13الی1403/04/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/03/16الی1403/03/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

مرکز نمایشگاهی اربیل

1402/09/23الی1402/09/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ایتالیا

نمایشگاه بین المللی لباس عروس میلان ایتالیا از 17 الی 20 فروردین ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی میلان برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی میلان

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.