نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت و دوچرخه

1404/01/16

شروع نمایشگاه

1404/01/18

پایان نمایشگاه

11000   متر

فضای نمایشگاه

90   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی موتور (MOTO BECHA) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

تاریخ نمایشگاه بین المللی موتور روسیه مسکو (MOTO BECHA) از 16 الی 18 فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی موتور مسکو (MOTO BECHA) روسیه از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد موتور روسیه است. نمایشگاه بین المللی موتور مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد موتور و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده موتور با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای موتور است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات موتور را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی موتور مسکو شرکت کنید؟

بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی موتور مسکو مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی موتور (MOTO BECHA) مسکو بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی موتور مسکو دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی موتور مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات موتور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار موتور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی موتور مسکو

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی موتور (MOTO BECHA) روسیه مسکو می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی دوچرخه فرانکفورت آلمان (EUROBIKE ) مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/04/13   الی   1403/04/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت و دوچرخه

نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت و دوچرخه تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/11/23   الی   1403/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت و دوچرخه

نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت، دوچرخه و تجهیزات وابسته شیراز ایران

نمایشگاه بین‌المللی شیراز

1403/03/22   الی   1403/03/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت، دوچرخه و لوازم جانبی ترکیه استانبول

Istanbul International Exhibition - CNR Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :