شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه ایمنی و حمایت از کار مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های ایمنی و امنیت در روسیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد ایمنی و امنیت روسیه است.نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد ایمنی و امنیت و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده ایمنی و امنیت با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای ایمنی و امنیت است.

نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو روسیه پاسخگو به تعیین دستور کار در زمینه ایمنی شغلی و تجهیزات محیط کار است. شهرت Biot بیش از یک چهارم قرن از تاریخ به عنوان یک مجمع بین المللی برای همکاری و گفتگو بین متخصصان ایمنی صنعتی و حفاظت از نیروی کار، نمایندگان دارایی های پیشرو روسیه و خارجی و سایر ذینفعان در این حیطه است. شرکت کنندگان BIOT برای تعیین روندهای جهانی ، ایجاد مشارکت و اعطای قراردادهای چند میلیون دلاری به بازدیدکنندگان پاسخگو هستند. هر سال نمایشگاه ایمنی و حمایت از کار مسکو تعریف ایمنی را هم برای فرد و هم برای شرکت گسترش می دهد.

چرا باید در نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد،روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن ایمنی و امنیت مسکو در این نمایشگاه است انجمن ایمنی و امنیت مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه ایمنی و امنیت روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات ایمنی و امنیت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار ایمنی و امنیت را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات ایمنی و امنیت را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت مسکو

هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه ایمنی و امنیت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه ایمنی و امنیت مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/10/26الی1402/10/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/03/27الی1403/03/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

تهران ایران مرکز نمایشگاهی مصلی امام

1403/07/24الی1403/07/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/03/09الی1403/03/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/16الی1402/07/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه ایمنی و حمایت از کار مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو از 14 الی 17 آذر 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.