1402/12/22

شروع نمایشگاه

1402/12/25

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو رویدادی منحصر بفرد و کلیدی برای تجارت کفش است که برندهای پیشرو جهان، تولیدکنندگان، طراحان و دیگر متخصصان این صنعت را گرد هم می‌آورد تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و مجموعه‌های جدید سفارش دهند.

این نمایشگاه در سال 1969 راه اندازی شد. از 25 سال گذشته با مشارکت BolognaFiere S.p.a ایتالیا، دو بار در سال (بهار و پاییز) برگزار می شود.

غرفه داران میر کوژی از روندها پیروی نمی کنند. آنها را ایجاد می کنند! محصولات به نمایش گذاشته شده خلاقیت، نوآوری و کیفیت بالا را با هم ترکیب می کنند.از روندها پیروی نمی کنند بلکه آنها را ایجاد می کنند. محصولات به نمایش گذاشته شده خلاقیت، نوآوری و کیفیت بالا را با هم ترکیب می کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های محصولات چرمی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد محصولات چرمی جهان است. نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی محصولات چرمی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای محصولات چرمی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن محصولات چرمی مسکو در این نمایشگاه است. انجمن محصولات چرمی مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه محصولات چرمی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات محصولات چرمی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار محصولات چرمی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات محصولات چرمی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت محصولات چرمی را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه محصولات چرمی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو

غرفه داران نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو در محصولات به نمایش گذاشته شده خلاقیت، نوآوری و کیفیت بالا را با هم ترکیب می کنند.

1. کفش

 • کفش های زنانه
 • کفش مردانه
 • کفش بچه گانه
 • کفش برای خانه، کفش راحتی
 • کفش ورزشی

2. محصولات چرمی و لوازم جانبی

 • کیف های زنانه
 • کیف مردانه، کیف، پوشه
 • کیف پول زنانه و مردانه، کیف پول
 • چمدان
 • دستکش
 • کمربند
 • چتر
 • پوشاک زنانه و مردانه

3. مواد چرم، اجزاء و لوازم جانبی

4. محصولات مراقبت از کفش، چرم، خز و پوست گوسفند

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برخی از آمار و ارقام مربوط به کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه

صنعت کیف و کفش و محصولات چرمی در روسیه یکی از صنایع مهم و پر رونق این کشور است که تولید و عرضه انواع محصولات چرمی را شامل می‌شود. در زیر به برخی جنبه‌های صنعت کیف و کفش و محصولات چرمی در روسیه اشاره می‌کنیم:

 1. تولید محصولات متنوع: صنعت کیف و کفش و محصولات چرمی در روسیه محصولات گسترده‌ای از جمله کیف‌ها، کفش‌ها، کمربندها، دستکش‌ها، جاکت‌ها و لباس‌های چرمی را تولید می‌کند.
 2. ترکیب هنر و فناوری: تولیدکنندگان در روسیه از ترکیب هنر و فناوری در طراحی و تولید محصولات چرمی استفاده می‌کنند تا محصولات با دست‌ساز و کیفیت بالا تولید شوند.
 3. تأمین مواد اولیه: روسیه دارای منابع مختلف چرم و مواد مورد نیاز صنعت چرمی مانند پوست گاو و گوسفند است که به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد تا مواد با کیفیت و بازیافتی را برای تولید محصولات خود استفاده کنند.
 4. تمایل به محصولات محلی: در سال‌های اخیر، مصرف‌کنندگان در روسیه تمایل بیشتری به خرید محصولات داخلی دارند و این باعث شده تا تولیدکنندگان محلی بتوانند با ارائه محصولات با کیفیت و منحصربه‌فرد بازار داخلی را تأمین کنند.
 5. مد و طراحی: طراحی‌ها و مدل‌های چرمی در روسیه تأثیر زیادی از روندهای جهانی مد و فشن می‌پذیرند و تولیدکنندگان به تطابق با سلیقه مشتریان و آخرین مدل‌ها توجه دارند.
 6. صادرات: علاوه بر بازار داخلی، محصولات چرمی تولید شده در روسیه نیز به کشورهای دیگر صادر می‌شوند و تجارت بین‌المللی در این زمینه نیز در حال رشد است.
 7. توجه به کیفیت: تولیدکنندگان در روسیه به تأمین کیفیت بالا و مواد با دوام در محصولات خود اهمیت می‌دهند تا محصولات چرمی با طول عمر بالا و ارزش افزوده برای مشتریان را ارائه دهند.
 8. تأثیر فرهنگ و هنر: فرهنگ و هنر محلی در تولید و طراحی محصولات چرمی در روسیه نقش مهمی ایفا می‌کند و به تمایز و تنوع محصولات کمک می‌کند.
برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/11/29الی1402/12/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی میلان

1402/12/01الی1402/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1402/11/06الی1402/11/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14الی1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/22الی1403/04/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/10/13الی1402/10/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو از 22 الی 25 اسفند 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.