1403/07/07

شروع نمایشگاه

1403/07/09

پایان نمایشگاه

7000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند- دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو در مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan که در تاریخ 7 لغای 9 آبان 1403، در دهلی نو هند برگزار خواهد شد ، از بزرگترین رویداد های حوزه طلا و جواهر می باشد. در این نمایشگاه 100 غرفه‌دار و 1000 بازدیدکننده از سراسر کشور به خوبی به یکدیگر متصل هستند و این شبکه هر روز معاملات بزرگی را برای هر یک از آنها فراهم می‌کند.نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو یک شبکه گسترده و فرصت‌های تجاری را برای حرفه‌ای‌ های جواهرسازی و متخصصان جواهرسازی از سراسر کشور ارائه می‌دهد که چنین بازار بزرگی را جهت تجارت برای هر جواهرساز فراهم نموده است.

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو  نقطه ای کانونی برای نقش آفرینان اصلی صنعت جواهرات  است. این نمایشگاه همچنین فرصتی طلایی برای رقابت در تولید، بازاریابی و فروش درنمايشگاه بین المللی جواهرات است که میتواند فرصت ایده آلی برای فعالان این صنعت فراهم سازد.

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی دهلی نو یکی از بهترین راه های معرفی تکنولوژی های نو و پیشرفته در زمینه های علمی، صنعتی، تجاری وسرمایه گذاری با هدف کسب کاربرد های مطلوب و دستیابی به بهترین پیشرفت های حاصل شده با توجه به پتانسیل و سهم هند در صادرات جهانی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار هند با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های هند برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه جواهرات دهلی نو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات جواهرات آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار طلا و جواهرات را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند- دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/11/29الی1402/12/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

دبی امارت متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/11/17الی1402/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی DECC

1402/10/15الی1402/10/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

مرکز نمایشگاهی پکن

1402/08/04الی1402/08/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/08/25الی1402/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/09الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند- دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی جواهرات هند دهلی نو در مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan که در تاریخ 7 لغایت 9 آبان 1403 در دهلی نو هند برگزار خواهد شد .

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.