نمایشگاه بین المللی نمایشگاه کیف و کفش

1403/06/06

شروع نمایشگاه

1403/06/09

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

تاریخ نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات روسیه مسکو از 6 الی 9 شهریور 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو، نمایشگاهی پیشرو در بازار کفش روسیه است. در اینجا فقط شرکایی را خواهید یافت که کیفیت محصولات کیف و کفش بی نظیر و شرایط همکاری بسیار مطلوب را ارائه می دهند. نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو تنها جایی است که در آن نه تنها می توانید در مورد ترندهای جدید و نوآوری های مد حوزه کیف و کفش بیاموزید، بلکه می توانید تجربیات خود را با سایر همکاران تبادل کنید.

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو همیشه مکانی بوده است که خریداران و بازدیدکنندگان با غرفه داران کفش از اروپا و کشورهای مستقل مشترک المنافع ملاقات می کنند. رویدادی که برگزار خواهد شد، نمایشگاه بین المللی پیشرو برای تولید کفش با قیمت متوسط ​​است. غرفه دار می تواند هر سازنده کفش اروپایی یا نماینده آنها در روسیه، فروشنده مجاز خارجی روسیه، توزیع کننده مجاز و یا شرکت تجاری باشد. بازدید کنندگان در نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو با مجموعه های جدید، روندهای مد آشنا می شوند و بیشتر به سمت بازار گرایش پیدا می کنند. حضور در این رویداد هر دوره 30 درصد افزایش می یابد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کیف و کفش مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کیف و کفش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کیف و کفش را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات مسکو

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، یراق آلات و تجهیزات روسیه مسکو می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش میلان (Micam) مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/11/30   الی   1403/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/08/01   الی   1403/08/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش و چرم گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/05/10   الی   1403/05/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی مشهد

1403/09/29   الی   1403/10/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی کفش ( Footwear ) هند- دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/05/28   الی   1403/05/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش و چرم استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :