1403/03/17

شروع نمایشگاه

1403/03/19

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی ( LeShow Moscow ) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی(LeShow Moscow) روسیه مسکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی(لباس بیرونی / خز / چرم) مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پوشاک، لباس و محصولات زمستانی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پوشاک، لباس و محصولات زمستانی جهان است. نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پوشاک، لباس و محصولات زمستانی است.

LeShow  نمایشگاه معتبر چرم، خز و مد زمستانی است که به مدت 23 سال بدون هیچ مشکلی برگزار شده است.

LeShow یکی از 5 نمایشگاه حرفه ای چرم، خز و لباس بیرونی در جهان است. انجمن جهانی صنعت نمایشگاه UFI بالاترین ارزیابی را از سطح نمایشگاه به آن داده است.

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو یک فرصت تجاری عالی برای یافتن عمده فروشان و شرکا از روسیه و سراسر جهان است.

شرکت در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو فرصتی عالی برای معرفی مجموعه ها به خریداران حرفه ای فراهم می کند و توجه ویژه مطبوعات و رسانه ها را به خود جلب می کند که به افزایش آگاهی از برند کمک می کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو در این نمایشگاه است انجمن پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی روسیه مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پوشاک، لباس و محصولات زمستانی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پوشاک، لباس و محصولات زمستانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پوشاک، لباس و محصولات زمستانی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پوشاک، لباس و محصولات زمستانی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت پوشاک، لباس و محصولات زمستانی را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو ، ارائه تازه‌ های علمی در حوزه پوشاک، لباس و محصولات زمستانی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/11/30الی1402/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/11/30الی1402/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18الی1403/07/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/01/08الی1403/01/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

مرکز نمایشگاهی اربیل

1402/09/23الی1402/09/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/10/13الی1402/10/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی(LeShow Moscow) روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی پوشاک، لباس و محصولات زمستانی روسیه مسکو از تاریخ 17 الی 19 خرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.