نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیتنمایشگاه بین المللی تجهیزات ضد حریقنمایشگاه بین المللی کار و ایمنینمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

1402/09/02

شروع نمایشگاه

1403/09/05

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

برگزاری نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای از 02 الی 04 آذر 1401 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام خواهد شد.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

درباره نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای:

می توان از نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های امنیت و ایمنی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه امنیت و ایمنی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد امنیت و ایمنی چین است. نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد امنیت و ایمنی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده امنیت و ایمنی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای امنیت و ایمنی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات امنیت و ایمنی می دهد.

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای بزرگترین مقیاس و بزرگ‌ترین نمایشگاه حرفه‌ای در زمینه تجهیزات و فناوری‌های حفاظت از آتش و ایمنی در تاریخ شانگهای خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی آتش نشانی و تجهیزات فناوری امنیتی شانگهای با پشتیبانی و سازماندهی سازمان آتش نشانی شانگهای برگزار خواهد شد.

صدها شرکت معروف مانند Honeywell، Siemens، 3M، Tyco، Nohmi Secom، Vds، Victaulic، SECURITON، Holmatro، Baoya و غیره از کشورها و مناطق مختلف در سراسر جهان برای نمایش محصولات خود در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

فن آوری ها و پاسخ‌های مشتاقانه این نمایشگله به بازار باعث شده است تا به تأثیرگذارترین نمایشگاه حرفه‌ای در چین، آسیا و سراسر جهان تبدیل شود.

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای در فضایی به مساحت 50000  متر مربع، بیش از 500 غرفه دار و و بیش از 50000 بازدید کننده برگزار می شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شانگهای با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شانگهای از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شانگهای نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن امنیت و ایمنی شانگهای در این نمایشگاه است انجمن امنیت و ایمنی شانگهای چندین سال است که در شانگهای فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه امنیت و ایمنی شانگهای است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات امنیت و ایمنی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار امنیت و ایمنی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات چین شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیت دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ایمنی و امنیت دبی (Intersec) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/10/25   الی   1403/10/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی عملیات حرارتی (Heat Treatment) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/27   الی   1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و حفاظتی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/27   الی   1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی ایمنی و آتش نشانی گوانگژو چین (IESE)

مرکز نمایشگاهی کانتون گوانگژو

1404/03/26   الی   1404/03/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/09/13   الی   1403/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت

نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی (ایپاس) تهران ایران مرکز نمایشگاهی مصلی امام

تهران ایران مرکز نمایشگاهی مصلی امام

1403/07/24   الی   1403/07/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/08/10   الی   1403/08/13

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی ایمنی و محیط کار، آتش نشانی و امداد و نجات شانگهای چین

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شانگهای

آدرس :