1401/06/14

شروع نمایشگاه

1401/06/16

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای

نمایشگاه تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

درباره نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای:

می توان از نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های خودرو در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه خودرو است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد خودرو چین است. نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد خودرو و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده خودرو با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای خودرو است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات خودرو می دهد.

 

نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین مکانی کامل و مجهز برای کشف فناوری‌های جدید تست، توسعه و اعتبارسنجی برای قطعات و وسایل نقلیه می باشد

در این نمایشگاه جدیدترین ابزارهای توسعه خودرو و قطعات مانند تست  ADAS، ابزارهای اندازه گیری  NVH، دستگاه های تست، بسته های شبیه سازی، فناوری های تست دوام، دانش تست تصادف، دینامومترها، سیستم های اندازه گیری آلایندگی و ابزارهای ارزیابی پویا را مشاهده خواهید کرد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شانگهای با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شانگهای از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شانگهای نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن خودرو شانگهای در این نمایشگاه است انجمن خودرو شانگهای چندین سال است که در شانگهای فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه خودرو شانگهای است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات خودرو آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار خودرو را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو شانگهای چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو شانگهای چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو شانگهای چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو شانگهای چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/02/06الی1403/02/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1402/12/09الی1402/12/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/05/29الی1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/14الی1403/07/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/06/20الی1403/06/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/16الی1403/08/18

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو

برگزاری نمایشگاه بین المللی تست، توسعه و اعتبارسنجی خودرو چین شانگهای از 14 الی 16 شهریور 1401 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شانگهای

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.