نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقینمایشگاه بین المللی تاسیسات, سیستمهای گرمایشی و سرمایشینمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخرنمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی درب و پنجرهنمایشگاه بین المللی ساخت و سازنمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

1397/08/29

شروع نمایشگاه

1398/09/01

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای از 29 آبان الی 1 آذر 1397 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای از 29 آبان الی 1 آذر 1397 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام شد.

نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند یکی از بزرگترین رویدادها در بخش ساختمان است. این رویداد در شهر شانگهای برگزار می شود و امکان دیدار گروه های مطرح این صنعت را فراهم می کند. نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای، محلی مناسب در این منطقه است برای دیدار غرفه داران و بازدید کنندگانی است که به دنبال ساخت و ساز و گسترش تجارت خود هستند.

نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای سالانه در شهر شانگهای و در همکاری با چندین نمایشگاه و کنفرانس مرتبط دیگر (مانند نمایشگاه روشنایی چین) برگزار می شود تا طیف کاملی از محصولات و فناوری های ساخت و ساز فراهم شود.

با رضایت بیش از ٩٠% از بازدیدکنندگان و قراردادهای بزرگی که هر ساله امضا می شود، رشد این رویداد سرعت گرفته و حضور بین المللی در آن افزایش یافته است. حدود ٣٠ هزار بازدید کننده در دوره ههای گذشته در این رویداد شرکت کرده و بیش از ٢٥٠ غرفه دار نیز آماده مذاکره برای تجارتی سود آور با شرکت کنندگان بین المللی هستند.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

نمایشگاه بین المللی ساختمان هوشمند و خانه هوشمند که به ساخت خانه های هوشمند اختصاص دارد، تنها نمایشگاه تخصصی در این زمینه در چین است که در آن آخرین فناوری‌های ساختمان‌های هوشمند و نوآوری‌های مدیریت ساختمان‌های مدرن ارائه می‌شود. وظیفه این نمایشگاه که آخرین دستاوردها در زمینه تجهیزات الکترونیکی و فضای زندگی فوق مدرن را نشان می‌دهد، ارائه راه حل‌های جدید و حرفه‌ای برای یک زندگی راحت‌تر، امن‌تر و کم هزینه‌تر است. سازمان‌دهندگان انتظار دارند که این نمایشگاه در نهایت به روند نوسازی ساخت و ساز شهری در چین سرعت بخشیده و عامل جدیدی برای رشد اقتصاد چین باشد.

در برنامه تجاری این نمایشگاه، نشست‌های مختلف، میز گردها، مذاکرات و رویدادهای دیگری با تمرکز بر موضوع ‘ساختمان هوشمند و خانه‌های هوشمند’ سازماندهی خواهد شد. نمایشگاه روشنایی چین که معمولا در کنار این نمایشگاه (که به عنوان نمایشگاه ساختمان هوشمند چین نیز شناخته می شود) برگزار می گردد، فرصت مناسبی را برای بازدید کنندگان برای بردن بهره بیشتر از حضور خود، فراهم می‌کند.

کارشناسان چین را بزرگترین بازار ساختمان های هوشمند در قرن ٢١ می دانند که در حال حاضر رشد تصاعدی آن آغاز شده است. بر اساس گزارش وزارت مسکن و مناطق شهری و روستایی چین، در ٨ سال آینده میلیاردها متر مربع ساخت و ساز انجام خواهد شد. به همین علت و با در نظر داشتن توجه دولت چین به ‘ سیاست‌ها و استانداردهای سبز’، فن‌آوری‌های ساختمان هوشمند بیشتر و بیشتر محبوب خواهند شد.

معماران، توسعه دهندگان و سرمایه گذاران توجه بیشتری به چنین فن‌آوری‌هایی داشته و استفاده از آنها را در ساختمان های تجاری، ادارات دولتی، ورزشگاه‌ها و دیگر ساختمان‌های سطح بالا در چین شروع کرده اند، که چشم اندازی از این صنعت ارائه می‌دهد.

مشخصات محصولات غرفه داران:

کنترل روشنایی، کنترل امنیت، کنترل لوازم برقی خانگی، کنترل درب و پنجره ، کنترل مرکزی/ از راه دور، کابل کشی و شبکه خانگی، سوئیچ، پریز، پنل و تجهیزات کنترل، منبع تغذیه، ابزار، تجهیزات اندازه گیری، تامین برق، محصولات الکتریکی، لوازم جانبی و مواد برقی، سیستم کنترل روشنایی، گرمایش، تهویه مطبوع و سیستم تهویه هوا، سیستم تامین آب، سیستم اعلام حریق، سیستم کنترل امنیت، سیستم تامین برق ساختمان، سیستم حمل و نقل، سیستم مدیریت عملیات، یکپارچه سازی سیستم، سیستم چند رسانه ای و پخش.

مشخصات بازدید کنندگان:

طراحی و مهندسی نورپردازی، معماری و برنامه ریزی، طراحی منظر، طراحی داخلی، ساختمان و ساخت و ساز، مهندسی برق، املاک و مستغلات، مدیریت ساختمان، مدیریت انرژی، هتل، رستوران، مکان‌های تفریحی، فروشگاه زنجیره‌ای، فروشگاه، مرکز خرید، حمل و نقل عمومی، ساخت جاده و بزرگراه، توسعه معادن و مواد نفتی، انتقال سیگنال، دفتر منابع دولت، سیاستگذا، مقام دولتی، انجمن‌های صنعتی، تولید کننده، عمده فروش، توزیع کننده، خرده فروش.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کنترل روشنایی، کنترل امنیت، کنترل لوازم برقی خانگی، کنترل درب و پنجره ، کنترل مرکزی/ از راه دور، کابل کشی و شبکه خانگی، سوئیچ، پریز، پنل و تجهیزات کنترل، منبع تغذیه، ابزار، تجهیزات اندازه گیری، تامین برق، محصولات الکتریکی، لوازم جانبی و مواد برقی کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه جامعه هوشمند و خانه های هوشمند میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

تقویم نمایشگاهی شانگهای

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی آسانسور دبی (elevator show) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/06/26   الی   1403/06/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور ترکیه استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1404/02/25   الی   1404/02/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی ( BUILD ASIA ) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08   الی   1403/09/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/08/25   الی   1403/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/08/25   الی   1403/08/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها و تجهیزات جانبی مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/08/04   الی   1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/04/18   الی   1403/04/21

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی جامعه هوشمند و خانه های هوشمند شانگهای

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شانگهای

آدرس :