نمایشگاه بین المللی ساخت و سازنمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی

1403/09/06

شروع نمایشگاه

1403/09/09

پایان نمایشگاه

100000 متر

فضای نمایشگاه

3000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (Big 5) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (Big 5 Global) دبی امارات از تاریخ 6 الی 9 آذر 1403 در مرکز نمایشگاهی DWTC دبی برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (Big 5 Global) دبی امارات متحده عربی میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصین و مهندسین ساخت و ساز و عمرانی در خاورمیانه می باشد هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار مهندسین و متخصصین صنعت ساختمانی قرار داده است،این رویداد بازدیدکنندگانی را که به دنبال جدیدترین و نوآورانه ترین مصالح و متریال های ساختمانی هستند منبع  را مجذوب خود می سازد. این نمایشگاه با حضور بیش از 3000 غرفه دار قادر به ارائه طیف گسترده ای از محصولات می باشد. با حضور شرکت های معتبر خارجی از کشورهای مختلف مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین و اتریش، این نمایشگاه وعده ارائه بروزترین محصولات را  به خریداران می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی شرکت کرد؟

Big 5 Global فرصتی منحصر به فردی برای ارتباط با خریداران کلیدی مصالح ساختمانی ، عمده فروشان صنعت،افرادی که به دنبال کسب نمایندگی می باشند ،وزرای مسکن و توسعه شهر سازی،برای باز کردن فرصت هایی در هر نقطه از چرخه عمر ساخت و ساز ارائه می دهد. یکی از دلایل ضرورت حضور در این نمایشگاه برگزاری بیش از ١٣٠ سمینار رایگان است که از آخرین فناوری ها و نوآوری ها مصالح ساختمانی پرده برداری می نماید. غرفه داران حاضر در نمایشگاه محصولات خود را در به نمایش می گذارند و برای همه بازدیدکنندگان فرصت ارزیابی محصولات را برای پروژه ها خود فراهم می نمایند. حضور در این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران می باشد تا بتوانند محصولات خود را به بیش از 50.000 هزار بازدید کننده به نمایش بگذارند و خریداران را جذب نمایند. همچنین این نمایشگاه سخنرانی هایی با حضور افراد سرشناس برگزار می کند که در این سخنرانی ها پیرامون فناوری های ساخت و ساز گفت و گو خواهد شد.

 • با فروش به مشتریان جدید و مکرر درآمد فروش خود را افزایش دهید.
 • فرصت های فروش جدید را با ملاقات توزیع کنندگان مصالح ساختمانی  منطقه ای به دست آورید.
 • در تأثیرگذارترین رویداد ساخت و ساز در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا، کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمان دبی بازدید کرد؟

بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (Big 5 Global) دبی مزایای متعددی را برای حرفه ای ها و مشاغل در صنعت ساخت و ساز و ساختمان ارائه می دهد.

یک بستر ایده آل برای شبکه سازی با طیف متنوعی از متخصصان صنعت، از جمله معماران، پیمانکاران، مهندسان، تامین کنندگان و سرمایه گذاران فراهم می کند. شما می توانید ارتباطات ارزشمندی ایجاد کنید که ممکن است منجر به همکاری یا مشارکت بالقوه شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی مجموعه وسیعی از محصولات ساختمانی و ساختمانی، از مواد و ماشین آلات گرفته تا فناوری های نوآورانه را به نمایش می گذارد. می‌توانید آخرین روندها و نوآوری‌ها را در این صنعت کشف کنید و این فرصتی عالی برای تهیه محصولات و راه‌حل‌های جدید برای پروژه‌هایتان است.

برای شرکت هایی که به دنبال گسترش دامنه خود هستند، این نمایشگاه دسترسی به بازارها و فرصت های تجاری جدید در خاورمیانه و فراتر از آن را ارائه می دهد، که فرصتی است برای ملاقات با مشتریان و شرکای بالقوه از مناطق مختلف.

مفاهیم معماری و طراحی را که می تواند الهام بخش پروژه های شما باشد را کاوش کنید. رویکردهای جدیدی را برای طراحی و ساخت کشف کنید که می تواند کار شما را متمایز کند.

حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی در رشد حرفه ای و توسعه کسب و کار شما باشد و دسترسی به فرصت های فراوانی را در بخش ساخت و ساز و ساختمان فراهم کند

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی امارات 

 • مصالح ساختمانی: مصالح ساختمانی مختلف از جمله بتن، فولاد، الوار و شیشه
 • پایانه های داخلی و خارجی: مواد کفپوش، کاشی، رنگ، پوشش های دیواری و تزئینات برای کاربردهای داخلی و خارجی.
 • ابزار و تجهیزات ساختمانی: ابزار و ماشین آلات مورد استفاده در ساخت و ساز از جمله ابزار برقی، داربست و تجهیزات بالابر.
 • HVAC و لوله‌کشی: سیستم‌های گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع (HVAC) و همچنین محصولات لوله‌کشی و بهداشتی.
 • روشنایی و برق: طیف گسترده ای از تجهیزات روشنایی، سیستم های الکتریکی و فناوری های ساختمان هوشمند.
 • راه حل های ساختمان هوشمند: محصولات و فناوری های مرتبط با راه حل های ساختمان هوشمند و پایدار، از جمله اتوماسیون خانگی و سیستم های کارآمد انرژی.
 • ایمنی و امنیت: تجهیزات ایمنی، کنترل دسترسی، سیستم های نظارت و محصولات ایمنی آتش نشانی.
 • ماشین آلات سنگین: ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی بزرگ مانند جرثقیل، بیل مکانیکی و بولدوزر.
 • ساختمان سبز و پایداری: مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست و پایدار، راه حل های انرژی تجدیدپذیر و محصولات مدیریت زباله.
 • طراحی داخلی: مبلمان، یراق آلات و راه حل های طراحی داخلی برای فضاهای تجاری و مسکونی.
 • محوطه سازی و فضای باز: محصولاتی برای محوطه سازی، طراحی باغ و امکانات در فضای باز.
 • نرم افزار و فناوری ساختمان: نرم افزار مدیریت ساخت و ساز، ابزارهای مدل سازی سه بعدی و سایر راه حل های فناوری برای صنعت.
 • سقف و پوشش: مواد سقف، سیستم های روکش فلزی و راه حل های ضد آب.
 • محصولات معماری: ویژگی های معماری شامل نرده ها، ستون ها و قالب ها.
 • زیرساخت ها و تاسیسات: محصولات مربوط به توسعه زیرساخت ها، مانند جاده ها، پل ها، و تاسیسات.
 • آتش و ایمنی: سیستم های حفاظت در برابر آتش، تجهیزات ایمنی و راه حل های واکنش اضطراری.
 • خدمات ساختمان: خدمات مربوط به ساخت و ساز و مدیریت پروژه شامل مشاوره، طراحی و مهندسی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی امارات

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مربوط به صنعت ساختمان در امارات عربی-دبی

صنعت ساختمان در امارات عربی، به ویژه در شهر دبی، یکی از بخش‌های پیشرفته و پررونق اقتصادی است. این صنعت با توجه به توسعه زیرساخت‌ها، پروژه‌های ساختمانی بزرگ، و نیازهای متنوع جامعه، در امارات عربی توسعه یافته و به یکی از عوامل اصلی تأمین درآمد و اشتغال در این کشور تبدیل شده است. توسعه پروژه‌های بزرگ و تجهیزات مدرن، به همراه استفاده از فناوری‌های پیشرفته، امکانات بنیادی و جذب سرمایه‌گذاری، امارات عربی را به یک مرکز برجسته در صنعت ساختمان در منطقه و جهان تبدیل کرده است.

میتوانید با شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (Big 5 Global) دبی امارات متحده عربی با معرفی محصولات خود سهمی در بازار بزرگ صنعت ساختمان امارات عربی داشته باشید.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :