نمایشگاه بین المللی صنعت هنرنمایشگاه بین المللی موسیقی و آلات موسیقی

1403/03/02

شروع نمایشگاه

1403/03/05

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین

نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین از تاریخ 1 الی 4 خرداد 1402 در نمایشگاه بین المللی گوانگجو برگزار خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین

شرکت در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین

درباره نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های سازهای موسیقی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه سازهای موسیقی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد سازهای موسیقی چین است. نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد سازهای موسیقی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده سازهای موسیقی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای سازهای موسیقی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات سازهای موسیقی را می دهد.

نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو (Prolight + Sound) در گوانگژو یکی از بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه های تجاری برای نور، صدا و فناوری رویداد در چین است. این نمایشگاه یک بستر ارتباطی و اطلاعاتی در این صنعت است و به شرکت های نمایشگاهی این امکان را می دهد که اطلاعاتی را به مخاطبان ارائه دهند. بازدیدکنندگان می توانند در اینجا اطلاعات عمیق و جامعی در مورد آخرین پیشرفت ها، روندها، محصولات و خدمات در زمینه های مختلف کسب کنند. بازدیدکنندگان طیف گسترده ای از محصولات، سمینارها، انجمن های گفتگو، نمایش محصولات و سرگرمی های زنده را خواهند یافت. برای غرفه داران، نمایشگاه یک ابزار بازاریابی عالی برای معرفی محصولات جدید برای برقراری تماس های تجاری، تقویت برند شان و حفظ ارتباطات تجاری موجود است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار گوانگجو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، گوانگجو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های گوانگجو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن سازهای موسیقی گوانگجو در این نمایشگاه است انجمن سازهای موسیقی گوانگجو چندین سال است که در گوانگجو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سازهای موسیقی گوانگجو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات سازهای موسیقی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار سازهای موسیقی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی سازهای موسیقی، نور و صدا گوانگجو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی هنر دبی (WAD) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/02/12   الی   1404/02/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک (SGI) امارات متحده عربی دبی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/07/03   الی   1403/07/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و هنر فولکلور روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/07/11   الی   1403/07/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ساعت و جواهرات, زیورآلات

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا و جواهر مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/09/28   الی   1403/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی هنر استانبول ترکیه (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی تویاپ (Tuyap)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی صنایع ،ابزار،ماشن آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ساعت و جواهرات, زیورآلات

نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت وصنایع وابسته ایران تهران

نمایشگاه بین المللی تهران

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی گوانگجو چین

آدرس :