نمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی صنعت کاشی وسرامیکنمایشگاه بین المللی صنعت معدننمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنینمایشگاه بین المللی معدن و سنگهای معدنی

شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center) از 02 الی 05 آذر 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاهی سنگ مرمر بورسا ترکیه استانبول 

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

درباره نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه:

می توان از نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های سنگ مرمر در ترکیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه سنگ مرمر است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد سنگ مرمر ترکیه است. نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد سنگ مرمر و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده سنگ مرمر با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای سنگ مرمر است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات سنگ مرمر می دهد.

نمایشگاه سنگ مرمر ترکیه نه تنها یک نمایشگاه ایده آل برای نمایش صدها سنگ مرمر طبیعی از شهرهای مختلف در ترکیه است بلکه همچنین فرصتی برای دیدن انواع سنگ های مرمر طبیعی ترکیه که مهم ترین سازه های جهان را تزئین می کنند را ارائه می دهد.

نمایشگاه سنگ مرمر ترکیه به همراه موانعی برای تحقق بخشیدن به پروژه های مناسب در جای مناسب به عنوان بخشی از روند سریع تغییر شهری، بخش انتخاب سنگ های طبیعی در معماری بوده و بنابراین به عنوان واسطه ای برای کسب و کار بلند مدت عمل می کند.

این جمع آوری نه تنها به شناسایی راهبردهای افزایش صادرات کمک می کند بلکه همچنین باعث افزایش آگاهی از نحوه استفاده از سنگ های طبیعی می شود. نمایشگاه، با پشتیبانی از پانل ها و سمینارها، بدون شک، بخشی جدایی ناپذیر از چشم انداز صنعت است که در کشوری اتفاق می افتد که در آن یک سوم ذخایر سنگ طبیعی جهان وجود دارد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار استانبول با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، استانبول از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن سنگ مرمر استانبول در این نمایشگاه است انجمن سنگ مرمر استانبول چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول ترکیه بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سنگ مرمر استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات سنگ مرمر آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار سنگ مرمر را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر بورسا استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور دبی (elevator show) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/06/26   الی   1403/06/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخر

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات حمام، سونا و استخر تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/10/26   الی   1403/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ایران

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/05/12   الی   1403/05/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/03/08   الی   1403/03/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی (RosBuild) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/12/21   الی   1403/12/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی بصره عراق (Iraq Build)

مرکز نمایشگاهی بصره

1403/11/11   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی و صنعت ساخت و ساز ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

عربستان سعودی مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/12/07   الی   1403/12/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :