نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه اینمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

14850 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی از تاریخ 27 الی 30 شهریور 1401 انجام خواهد شد.

فرم بازدید از نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی و ارائه محصولات و دستاوردها

شیشه و ظروف شیشه ای دبی بزرگترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه تجاری سالانه در صنعت غذا و نوشیدنی در جهان است. موقعیت گلفود به عنوان یک رهبر بین‌المللی، طیف کاملی از صنعت غذا و نوشیدنی را در بر می‌گیرد و یک پلتفرم تجاری بی‌رقیب، ویترینی در سطح جهانی برای برتری و استعداد صنعت و انجمنی برای برجسته کردن آخرین روندها، نوآوری‌ها و فرصت‌های تجاری ارائه می‌دهد.

شیشه و ظروف شیشه ای دبی  سرعتی را برای تامین منابع تجاری با حجم بالا، راه اندازی مواد شیشه و ظروف شیشه ای و نوشیدنی های جدید، مشارکت های توزیع کننده قدرتمند، نوآوری های استارتاپی و مکالمات اقدام محور برای اطمینان از عرضه جهانی قوی و یکپارچه غذا در زمینه جدید تعیین می کند.

می توان از نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های شیشه و ظروف شیشه ای در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته شیشه و ظروف شیشه ای است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد شیشه و ظروف شیشه ای جهان است. نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی شیشه و ظروف شیشه ای با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای شیشه و ظروف شیشه ای است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات شیشه و ظروف شیشه ای را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت شیشه و ظروف شیشه ای را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن شیشه و ظروف شیشه ای دبی در این نمایشگاه است انجمن شیشه و ظروف شیشه ای دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه ای دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات شیشه و ظروف شیشه ای آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار شیشه و ظروف شیشه ای را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای

نمایشگاه بین المللی فناوری شیشه ( Zak Glass Technology ) بمبئی هند مرکز نمایشگاهی nesco

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/09/03   الی   1403/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته گوانگژو چین ( CGE ) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/05/31   الی   1403/06/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/08   الی   1403/03/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیشه و ظروف شیشه ای

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/06/15   الی   1403/06/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب

نمایشگاه بین المللی خانه ایده آل ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی فضاسازی در طراحی داخلی امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دبی

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی

آدرس :