نمایشگاه بین المللی شهر بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتینمایشگاه بین المللی صنعت بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنعت رسانهنمایشگاه بین المللی صنعت گردشگرینمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسمنمایشگاه بین المللی هتل و هتلداری, تجهیزات رستوران و فروشگاهنمایشگاه بین المللی هنرهای رسانه ای, هنر دیجیتال, طراحی بازی های رایانه ای

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) از 14 الی 16 بهمن 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

درباره نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول:

نمایشگاه گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول در سال یکبار برگزار می شود، نمایشگاه گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول یکی از پنج نمایشگاه تاپ دنیا در حیطه گردشگری می باشد. در دو دهه گذشته، این نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای همکاری بین شرکت های گردشگری فراهم کرده است. نمایشگاه گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول در ابتدا روی گردشگری داخلی متمرکز بود و سپس به یک نمایشگاه تجاری در حوزه گردشگری تبدیل شد. نمایشگاه گردشگری استانبول می تواند فرصتی عالی جهت ورود به بازارهای جدید و ملاقات با شرکت هایی که در حوزه گردشگری فعالیت می کنند، ارائه دهد.

می توان نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های گردشگری و سرگرمی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه گردشگری و سرگرمی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد گردشگری و سرگرمی جهان است. نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی گردشگری و سرگرمی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای گردشگری و سرگرمی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات گردشگری و سرگرمی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت گردشگری و سرگرمی را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن گردشگری و سرگرمی ترکیه در این نمایشگاه است انجمن گردشگری و سرگرمی ترکیه چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه گردشگری و سرگرمی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات گردشگری و سرگرمی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار گردشگری و سرگرمی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت سرگرمی، شهربازی، تفریحات و پارک ها تهران ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت سرگرمی، شهربازی، تفریحات و پارک ها تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/10/06   الی   1403/10/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک، نوجوان، بازی و سرگرمی (MIR DETSTVA) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/03   الی   1403/07/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کاردستی و سرگرمی آلمان فرانکفورت

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1403/11/10   الی   1403/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد، کودک و نوجوان اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی استانبول ترکیه (Tuyap Fair center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دبی

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شهر بازی و سرگرمی

نمایشگاه بین المللی شهربازی، تفریحات، سرگرمی و تجهیزات وابسته

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1402/01/10   الی   1403/01/13

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی گردشگری، تفریح و سرگرمی ترکیه استانبول

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

آدرس :