نمایشگاه بین المللی خشکبارنمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آن

1397/07/24

شروع نمایشگاه

1398/07/25

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن از 24 الی 25 مهر 1397 در نمایشگاه بین المللی لندن انجام خواهد شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن (ارائه محصول)

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن از 24 الی 25 مهر 1397 در نمایشگاه بین المللی لندن انجام خواهد شد.

نمایشگاه فرهنگ قهوه یک دور همی پیشروی ملی مربوط به قهوه و انجمن قهوه نیز می باشد. نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن تمام کسانی را که به پیش بردن این صنعت علاقه دارند دور هم جمع می کند. چه شما تازه کار باشید یا در جستجوی راه های تازه برای بهبود کار حال حاضر خود باشید، نمایشگاه فرهنگ قهوه، مکانی است که در آن کشف شوید و تمام چیزهای جالب در این صنعت را جشن بگیرید، یاد بگیرید، به اشتراک بگذارید.

نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن گروه بزرگی از تصمیم گیران کلیدی صنعت قهوه کشور را دور هم جمع می کند. به عنوان صحنه تخصصی قهوه، به موج زدن به پاسخ به تقاضاهای در حال رشد مصرف کنندگان برای تولید کیفیت بالا ادامه می دهد. مخاطبان نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن که تا به حال در حال رشد طبیعی بوده اند شامل همه ی تجارت هایی هستند که در آن قهوه با کیفیت بالا ارایه داده می شود.

این رویداد بستری برای عاملان و تولید کنندگان برای ملاقات و ایجاد کسب و کار، فراهم می کند . نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن تجاری پذیرای ٥٠٠٠ دارنده و مدیر قهوه خانه های مستقل، اغذیه فروشی، مراکز باغ و چای خانه ها همچنین خریداران سطح بالا از کافه های خیابانی، رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و سوپر مارکت هاست.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن

چرا باید در نمایشگاه فرهنگ قهوه Coffee Culture  در لندن شرکت کنیم؟

این نمایشگاه به همه کسانی که در این صنعت در حال فعالیت هستند، مزایای تجارتی واقعی ارایه می دهد؛ از تامین کنندگان و توزیع کنندگان تا صاحبان کافه مستقل، خریداران از برند های زنجیره ای و کارآفرینانی که برای اولین بار به بازار ورود کرده اند و … در بسته بندی مواد، مبلمان، غذا و نوشیدنی، صنایع چای و قهوه. دسته بندی غرفه داران شامل: تجهیزات کیترینگ، قهوه، لوازم قهوه، تجهیزات قهوه، قهوه جوش، یکبار مصرف، غذا، مبلمان، طراحی داخلی، آب میوه ها، بسته بندی، نوشیدنی غیر الکلی، مخلوط، لوازم میز و سفره، چای، فناوری. بازدیدکنندگان گفته اند که علت اصلی شرکت آنها در این نمایشگاه، سرمایه گذاری برای محصولات جدید است. اگر در این نمایشگاه شرکت نکنید، باید ریسک اینکه دیگر رقیبان شما در کسب و کار از شما پیشی بگیرند را بپذیرید. این نمایشگاه تجاری پذیرای ٥٠٠٠ دارنده و مدیر قهوه خانه های مستقل، اغذیه فروشی، مراکز باغ و چای خانه ها همچنین خریداران سطح بالا از کافه های خیابانی، رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و سوپر مارکتهاست.

این نمایشگاه در امسال طیف عظیمی از سمینار های تجارتی و نمایش های غذاها و نوشیدنی های دست ساز را عرضه می کند تا به بهبود تجارت شما کمک کند، از دروس مالی و راهنمایی و آموزش پرسنل تا آخرین تکنیک های قهوه سازی و بسیاری از ترفند های ساده تجارت برای کمک به ایستادگی در برابر رقیبان. غرفه داران برای نمایش آخرین لوازم، فناوری و محصولات غذا ها و نوشیدنی های خوش مزه در این نمایشگاه، در دسترس بودند تا این اطمینان حاصل شود که هر آنچه که مشتریانشان می خواهند ارایه دهید.

بیش از ٢٢٠ غرفه دار در این نمایشگاه حضور داشتند، این غرفه داران عبارتند از: تولیدکنندگان تجهیزات برجسته، تولیدکنندگان دست ساز مواد غذایی و … . این نمایشگاه بر اساس گزارش چشمگیر به بازار غذاهای دست ساز در سال ٢٠١٥، شاهد معرفی یک بخش مستقل قهوه جوش بود تا رشد چشمگیر قهوه جوش های کوچکتر را از سر تا سر انگلستان، جشن بگیرد. نمایشگاه فرهنگ قهوه تنها رویداد ملی انگلستان در صنعت قهوه می باشد و ٥٠٠٠ بازدیدکننده را در نمایشگاه سال ٢٠١٥ به خود جذب کرد. این نمایشگاه ٨٠٠ متر مربع این نمایشگاه دهمین سالگرد خود را با یک نمایش بزرگتر، سالن های جدید و حس و دید تازه جشن گرفت.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش انواع قهوه، دستگاه های قهوه جوش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرهنگ قهوه لندن

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه فرهنگ قهوه میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه فرهنگ قهوه لندن علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی صنعت میوه و سبزیجات تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/03/29   الی   1403/04/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی خشکبار

نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/11/03   الی   1403/11/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی خشکبار

نمایشگاه بین المللی خشکبار، قهوه، نان و شیرینی کرمان ایران

نمایشگاه بین المللی کرمان

1403/12/08   الی   1403/12/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی مشهد

1401/11/26   الی   1401/11/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی خشکبار

نمایشگاه بین المللی شیرینی، شکلات و خشکبار شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/12/16   الی   1402/12/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، نوشیدنی، مواد اولیه غذا روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/11/15   الی   1403/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های مواد غذایی استانبول ترکیه (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی لندن

آدرس :