نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرونمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

1403/05/25

شروع نمایشگاه

1403/05/28

پایان نمایشگاه

8500 متر

فضای نمایشگاه

84 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان

زمان نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو ایران اصفهان از 25 الی 28 مرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو ایران اصفهان با فضایی بالغ بر 8500 متر مربع و 84 مشارکت کننده یرگزار خواهد شد. می توان از نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع وابسته خودرو در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع وابسته خودرو است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

تمامی شرکت‌هایی که امسال در نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته اصفهان حضور یافته‌اند، در زمینه قطعات و مجموعه‌های وابسته، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، تجهیزات جانبی، تزئینات و محصولات وابسته به خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، تعمیر و نگهداری و سامانه‌های ناوبری، ردیابی و مکان‌یابی خودرو فعالیت می‌کنند.

شرکت‌های ساپکو، ایساکو، صبا باتری، دورنا باتری، مهرخواه، دینا ایمن قطعه، رزن یدک، هانتر پارت، کوشاوران، برمان کیمیا و پردازش موتور از معتبرترین شرکت‌هایی به شمار می‌روند که در نمایشگاه امسال حضور پیدا می‌کنند.

هدف نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان

نمایشگاه قطعات خودرو امسال در حالی برگزار شد که یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت صنعت قطعه‌سازی خودرو، ایجاد روزنه‌های روشن از طریق برگزاری نمایشگاه برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه است. نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان نیز توانسته شرایطی ایجاد کند که بهترین‌ها در این عرصه حضور داشته باشند.

این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد.

حضور فعالان این صنعت در بخش‌های قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، اتوسرویس، مواداولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو و نشریات تخصصی صنعت خودرو در این نمایشگاه، آن را به فرصتی بی‌نظیر برای معرفی توانمندی‌های صنعت قطعات خودرو تبدیل کرده است.

غرفه داران و گروه های محصول تخصصی نمایشگاه قطعات خودرو

 • غرفه قطعات و مجموعه های خودرو
 • غرفه ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی
 • غرفه تحقیقات و طراحی مهندسی
 • غرفه اتوسرویس
 • غرفه مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو
 • بازرگانی و خدمات پس از فروش
 • لوازم تزئیناتی خودرو
 • تعمیر و نگهداری خودرو
 • محصولات پاک کننده خودرو
 • نشریات تخصصی صنعت خودرو

چرا باید در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اصفهان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اصفهان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اصفهان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع وابسته خودرو اصفهان در این نمایشگاه است انجمن صنایع وابسته خودرو اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع وابسته خودرو اصفهان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع وابسته خودرو آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع وابسته خودرو را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به عرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو دبی (اتومکانیکا) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/09/20   الی   1403/09/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی خودرو (Auto China) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/02/06   الی   1403/02/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات خودرو (CIAACE) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/12/10   الی   1403/12/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی خودرو (PAKISTAN AUTO SHOW) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/12/17   الی   1403/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و تجهیزات یدکی روسیه مسکو (MIMS Automobility) مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/05/29   الی   1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه قطر مرکز نمایشگاهی DECC

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/14   الی   1403/07/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو فرانکفورت آلمان (Automechanika) مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/06/20   الی   1403/06/23

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :