نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاهنمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)نمایشگاه بین المللی خشکبارنمایشگاه بین المللی دام و طیورنمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیورنمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزینمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنینمایشگاه بین المللی فروش مواد غذایی و پرورشی حیواناتنمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آننمایشگاه بین المللی نان و شیرینی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) از 14 الی 17 مهر 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاهی محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم ترکیه، استانبول

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

هدف از برگزاری نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول افزایش علاقه مصرف کنندگان به رژیم های غذایی سالم و ارگانیک است که این عادت غذایی به محصولات طبیعی و ارگانیک در حال گسترش در سطح جهان و همچنین ترکیه می باشد.

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول فرصت مناسبی است تا شرکت کنندگان در نمایشگاه بتوانند از به روز ترین فناوری ها و محصولات طبیعی و ارگانیک خود رو نمایی کنند و همجنین با بقیه شرکت های موجود در نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول تعامل برقرار کنند.

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول تنها نمایشگاه ویژه صنعت ترکیه در بخش محصولات طبیعی، محصولات غذایی سالم و محصولات ارگانیک در ترکیه است که در استانبول برگزار می شود. این نمایشگاه با استقبال غرفه داران و بازدیدکنندگان از سراسر جهان، یک پلت فرم تجاری است که در آن خریداران حرفه ای با تامین کنندگان پیشرو در جهان ملاقات می کنند.

می توان نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های محصولات طبیعی و ارگانیک در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه محصولات طبیعی و ارگانیک است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد محصولات طبیعی و ارگانیک جهان است. نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی محصولات طبیعی و ارگانیک با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای محصـولات طبیعـی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات محصولات طبیعی و ارگانیک را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت محصولات طبیعی و ارگانیک را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشـگاه بیـن المللـی محصـولات طبیعـی و ارگانیـک ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن محصولات طبیعی و ارگانیک در این نمایشگاه است انجمن محصولات طبیعی و ارگانیک چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشـگاه بیـن المللـی محصـولات طبیعـی و ارگانیـک ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات محصولات طبیعی و ارگانیک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار محصولات طبیعی و ارگانیک را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشـگاه بیـن المللـی محصـولات طبیعـی و ارگانیـک ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشـگاه بیـن المللـی محصـولات طبیعـی و ارگانیـک ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و صنعت گلخانه تهران ایران

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهادها، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1404/02/06   الی   1404/02/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات (AgroShow) ترکیه استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1403/09/21   الی   1403/09/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و کشاورزی و صنایع لبنی ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی بازیافت، فن آوری های زیست محیطی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1404/03/20   الی   1404/03/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی پارک های تفریحی، فضاهای عمومی، نگهداری و توسعه روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه تخصصی گل و گیاه اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی و ارگانیک ترکیه استانبول

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

آدرس :