نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتینمایشگاه بین المللی صنعت گردشگرینمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسمنمایشگاه بین المللی هتل و هتلداری, تجهیزات رستوران و فروشگاه

شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

برگزاری نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول (CNR Fair Center) از 26 الی 30 آذر 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاهی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

درباره نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه:

می توان از نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجهیزات غذاخوری در ترکیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجهیزات غذاخوری است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجهیزات غذاخوری ترکیه است. نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تجهیزات غذاخوری و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تجهیزات غذاخوری با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات غذاخوری است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجهیزات غذاخوری می دهد.

نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه با استقبال از تولیدکنندگان درجه یک صنعت هتلداری، هوایی تازه به این صنعت جهانی می بخشد و به سرعت در حال توسعه است و نوآوری های تکنولوژیکی متعددی را در بر می گیرد. نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه که با توجه به حجم تجارت خود مهمترین رویداد در اوراسیا محسوب می شود، از بیش از 800 برند از 100 کشور جهان استقبال می کند. این نمایشگاه با انتظار حضور حدود 50 هزار نفر از متخصصان صنعت، آخرین محصولات و فناوری های برندهای پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه یک رویداد رضایت بخش برای بازدیدکنندگان است زیرا این نمایشگاه طیف گسترده ای از محصولات و تجهیزات هتلداری و غذاخوری را پوشش می دهد؛ از قبیل آشپزخانه های صنعتی، ماشین آلات نانوایی، ست های رومیزی، امکانات رفاهی مهمان های هتل، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، کابینت های نمایش، تخت ها، پرده ها، روشنایی، سیستم های الکترونیکی، مبلمان، چشم انداز، استخر و مناطق آبگرم.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار استانبول با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، استانبول از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجهیزات غذاخوری استانبول در این نمایشگاه است انجمن تجهیزات غذاخوری استانبول چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول ترکیه بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات غذاخوری استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تجهیزات غذاخوری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجهیزات غذاخوری را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتی

نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/09/08   الی   1403/09/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین‌المللی کرمان

1403/05/20   الی   1403/05/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتی

نمایشگاه سوغات و صنایع دستی شیراز

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/11/23   الی   1403/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه صنایع دستی تهران

نمایشگاه صنایع دستی تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1403/06/08   الی   1403/06/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتی

نمایشگاه بین المللی هدایا و سبک زندگی خاورمیانه ( Gifts & Lifestyle ) دبی امارات متحده

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتی

نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی ,هنرهای دستی و هدایا آلمان فرانکفورت

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1403/08/14   الی   1403/08/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتی

نمایشگاه بین المللی صنعت هتلداری ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center )

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی هتل، ابزار و تجهیزات غذاخوری ترکیه استانبول

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

آدرس :